Eğitim Personeli için OneNote Not Defterleri
Eğitmenlerin birlikte çalışmasını sağlayın ve bu süreci yönetin
Eğitim Personeli için OneNote Not Defteri, güçlü özelliklere sahip tek bir not defterinde her personel üyesi veya öğretmen için kişisel bir çalışma alanı, paylaşılan bilgiler için içerik kitaplığı ve herkesin birlikte çalışabilmesi için ortak çalışma alanı sunar.
Kullanmaya başlamak için okulunuzda Office 365 hesabınızla oturum açın.

Ücretsiz bir Office 365 hesabı için kaydolun >
Tek bir yerde birlikte çalışma
Ortak çalışma alanı, bölüm veya personel genelindeki ortak girişimler gibi grup etkinlikleri için tasarlanmıştır.
Tek bir not defterinde notlar, görevler ve planlar üzerinde birlikte çalışın ve OneNote'un güçlü arama özelliğiyle tümüne erişin.
Bilgileri herkesle paylaşın
İlkeleri, yordamları, son tarihleri ve okul takvimini yayımlamak için içerik kitaplığını kullanın.
İçerik kitaplığındaki izinler personel yöneticisinin bilgileri düzenlemesini ve yayımlamasını sağlar, ancak diğer kişiler içeriği yalnızca görüntüleyebilir ve kopyalayabilir.
Kendinizi ve işinizi geliştirin
Her personel üyesi yalnızca personel yöneticisiyle paylaşılan özel bir çalışma alanına sahiptir. Bu not defteri profesyonel gelişim, sınıf içindeki gözlemler ve velilerle iletişim için kullanılabilir.
Personel üyeleri bu not defterlerini istedikleri gibi kişiselleştirebilir. Bilgileri düzenli aralıklarla başvurulacak şekilde kendilerine göre depolayabilir.
Hemen Başlayın
Kullanmaya başlamak veya mevcut Personel Not Defterlerini yönetmek için okulunuzdan edindiğiniz Office 365 hesabınızla oturum açın