Onenotové poznámkové bloky pre zamestnancov
Skvalitňovanie a spravovanie spolupráce lektorov
Onenotové poznámkové bloky pre zamestnancov poskytujú osobný pracovný priestor pre každého zamestnanca alebo učiteľa, knižnicu obsahu na zdieľanie informácií aj priestor na spoluprácu všetkých zainteresovaných. To všetko v jedinom výkonnom poznámkovom bloku.
Začnite prihlásením pomocou konta Office 365, ktoré vám priradila vaša škola.

Zaregistrujte sa a získajte konto Office 365 zdarma >
Spolupráca na jednom mieste
Priestor na spoluprácu bol navrhnutý na skupinové aktivity v podobe zdieľaného pracovného oddelenia alebo zamestnaneckých iniciatív.
Spolupracujte na poznámkach, úlohách a plánoch v jedinom poznámkovom bloku a pristupujte k nim pomocou výkonného onenotového vyhľadávacieho nástroja.
Zdieľanie informácií s kýmkoľvek
Pomocou knižnice obsahu môžete publikovať politiky, postupy, termíny a školský kalendár.
Povolenia v knižnici obsahu umožňujú vedúcim zamestnancom upraviť a publikovať informácie, ale ostaní môžu len zobraziť a kopírovať obsah.
Rozvoj vlastnej osobnosti aj práce
Každý zamestnanec má súkromné pracovisko zdieľané len s vedúcim zamestnancom. Tento poznámkový blok je možné použiť na profesijný rozvoj, záznamy triednych pozorovaní a komunikáciu s rodičmi.
Zamestnanci môžu prispôsobiť poznámkové bloky svojim potrebám. Majú možnosť ukladať pravidelne používané informácie vo formáte, ktorý má pre nich význam.
Začnite hneď
Prihláste sa pomocou konta Office 365, ktoré vám priradila vaša škola, a môžete začať pracovať s existujúcimi poznámkovými blokmi pre zamestnancov alebo ich spravovať