Onenotové poznámkové bloky pro pedagogy
Rozvíjení a řízení spolupráce mezi vyučujícími
Onenotové poznámkové bloky pro pedagogy obsahují osobní pracovní prostor pro každého pedagoga nebo zaměstnance, knihovnu obsahu pro sdílené informace a prostor pro spolupráci všech dohromady. To všechno v jednom výkonném poznámkovém bloku.
Pokud chcete začít, přihlaste se přes svůj školní účet Office 365.

Registrace bezplatného účtu Office 365 >
Spolupráce na jednom místě
Prostor pro spolupráci je určený pro skupinové aktivity, například sdílené iniciativy na úrovni katedry nebo všech zaměstnanců.
Spolupracujte na poznámkách, úkolech a plánech v jednom poznámkovém bloku a snadno vše najděte pomocí výkonného vyhledávání OneNotu.
Sdílení informací s kýmkoli
Pomocí knihovny obsahu můžete publikovat pravidla, postupy, termíny a školní kalendář.
Oprávnění v knihovně obsahu umožňují nadřízenému upravovat a publikovat informace, ale ostatní můžou jenom zobrazit a kopírovat obsah.
Rozvíjejte sebe i svoji práci
Každý zaměstnanec má soukromé místo pro práci, které se sdílí jenom s jeho nadřízeným. Tento poznámkový blok se dá použít pro profesionální rozvoj, záznamy pozorování tříd a komunikaci s rodiči.
Pedagogové si tyto poznámkové bloky můžou přizpůsobit pro svoji vlastní potřebu. Umožňují jim uložit si opakovaně používané informace ve formátu, který jim vyhovuje.
Začínáme
Pokud chcete začít nebo spravovat stávající onenotové poznámkové bloky pro pedagogy, přihlaste se přes svůj školní účet Office 365.