Освітні партнери OneNote
Блокнот OneNote для класу інтегровано в рамках LMS із Learning Tools Interoperability (LTI).

Blackbaud
Компанія Blackbaud розуміє проблеми, з якими стикаються сьогодні приватні навчальні заклади, і пропонує їм рішення з майбутнього. Учні можуть перевіряти домашні завдання, вчителі – виставляти оцінки, батьки – сплачувати рахунки, адміністративний персонал – виконувати цілу низку адміністративних функцій. Ці та інші можливості забезпечує сучасна хмарна платформа.
Blackboard
Основне завдання Blackboard – у партнерстві зі світовою освітньою спільнотою допомагати відвідувачам і працівникам освітніх установ, використовуючи інноваційні технології та служби. Незрівнянне розуміння оточення тих, хто навчається, і найбільш комплексні рішення для успішного навчання роблять Blackboard саме тим партнером, який може сприяти змінам.
Brightspace
D2L – світовий лідер в області технологій освіти та автор Brightspace, першої у світі повністю інтегрованої навчальної платформи. Відкриту та доступну для розширення платформу D2L використовують більше 1100 клієнтів і майже 15 мільйонів слухачів вищої школи, закладів повної середньої освіти, галузі охорони здоров’я, а також в урядовому та корпоративному секторах. Це рішення без проблем інтегрується з Office 365, Outlook, OneDrive, Mix і OneNote.
Canvas
Завдяки показнику працездатності 99,9 % система Canvas – це найкорисніша та найнадійніша навчальна платформа з найбільшими можливостями для адаптування. Порівняно з іншими системами керування навчанням її використовують більше користувачів у більшу кількість способів. До того ж, на те, щоб перейти на цю систему, потрібно значно менше часу. Спробуйте систему Canvas і дізнайтеся, наскільки простіше з нею навчати та навчатися.
itslearning
Тут, у самому серці освіти, ви знайдете найзручнішу систему керування навчанням у середній школі, користуватися якою – одне задоволення. Вона настільки розумна, що визначає фізичні межі класу і при цьому надає узгоджені з навчальною програмою індивідуальні рекомендації щодо навчальних матеріалів для кожного учня. Вона надихає та привносить радість і у навчання, і у викладання.
LoveMySkool
LoveMySkool надає викладачам з усього світу можливості заохочувати учнів. Широкий асортимент функцій робить LoveMySkool однією з найкращих систем керування навчанням.
Moodle
Система Moodle – це глобальна навчальна платформа з відкритим кодом. Її використовують школи, університети та комерційні організації в усьому світі для навчання більш ніж 100 мовами. Завдяки набору інструментів із широкими можливостями настроювання, а також потужними додатковими програмами для мобільних пристроїв викладачі, учні та адміністративний персонал може використовувати цю платформу в найрізноманітніших онлайнових і змішаних сценаріях, від навчання за складною та структурованою програмою до відкритих просторів з можливостями співпраці.
NEO By Cypher Learning
NEO – це система керування навчанням (LMS), яка дає змогу легко створювати будь-які навчальні заходи та керувати ними, незалежно від того, чи це створення онлайн-класів, оцінювання учнів, поглиблення співпраці або відстеження досягнень.
Sakai
Sakai надає величезну кількість потужних, гнучких інструментів, які допомагають чудовому викладанню, переконливому навчанню та динамічній співпраці.
School Bytes
Система керування навчанням School Bytes дає викладачам змогу створювати та оцінювати завдання за допомогою надбудови "Блокнот OneNote для класу". Дані з цієї надбудови автоматично публікуються в системі School Bytes – вводити їх вручну не потрібно. Завдяки інтеграції із системою Microsoft Office Online викладачі та учні отримують доступ до єдиного й багатофункціонального середовища Office 365.
Schoology
Schoology – це компанія-розробник освітніх технологій, що вважає можливість співпраці головною функцією своїх навчальних продуктів. Освітня хмара Schoology поєднує користувачів, вміст і системи, що рухають навчальний процес. Також ця система містить усі засоби, необхідні для персоналізації освіти та поліпшення результатів учнів. Уже більше 12 мільйонів користувачів із 60 000 закладів повної середньої освіти та університетів змінили свої навчальні методики за допомогою Schoology.