OneNote Eğitim İş Ortakları

Blackbaud
Blackbaud olarak, özel okulların günümüzde karşılaştığı zorlukları anlıyoruz. Bu nedenle öğrencilerin ödevlerini kontrol etmesini, öğretmenlerin notları kaydetmesini, ebeveynlerin fatura ödemesini, okul personelinin çeşitli yönetim işlevlerini gerçekleştirmesini ve çok daha fazlasını sağlayan modern, bulut tabanlı ve tam olarak bağlı tek bir sistemle geleceğin okul çözümünü sunmayı hedefliyoruz.
Blackboard
Blackboard'un misyonu, yenilikçi teknolojiler ve hizmetler kullanarak öğrenci ve kurum başarısını sağlamak için küresel eğitim topluluğu ile birlikte çalışmaktır. Öğrenci dünyasına yönelik en üst düzey anlayış, en kapsamlı öğrenci başarısı çözümleri ve yeniliklere yönelik en yüksek kapasite ile Blackboard, eğitimin değişimini destekleyen bir iş ortağıdır.
Brightspace
Eğitim teknolojisi alanında küresel bir lider olan D2L, dünyanın gerçek anlamda ilk tümleşik öğrenme platformu olan Brightspace'in geliştiricisidir. D2L'nin açık ve genişletilebilir platformu yüksek öğrenim, ilk ve ortaöğretim, sağlık, kamu sektörleri ve kurumsal sektörde 1.100'den fazla müşteri ve yaklaşık 15 milyon bireysel öğrenci tarafından kullanılır. Çözümleri Office 365, Outlook, OneDrive, Mix ve OneNote ile sorunsuzca tümleşir.
Canvas
%99,9 çalışır durumda kalma süresiyle Canvas en kullanılır, özelleştirilebilir, uyarlanabilir ve güvenilir öğrenme platformudur. Diğer tüm öğrenme platformlarından çok daha fazla sayıda kullanıcı tarafından hızla benimsenmiştir ve kullanılmıştır. Canvas'ın öğretmeyi ve öğrenmeyi nasıl herkes için daha kolay hale getirdiğini görün.
itslearning
Burada, eğitimin merkezinde başlangıçta çok sezgisel bir K12 LMS bulacaksınız, kullanılması bir keyiftir. Çok akıllı olan bu platform, her öğrenci için standartlara uygun öğretim kaynakları önerirken fiziksel sınıf sınırlarına karşı koyar. Çok ilham vericidir; öğretime ve öğrenime eğlenceyi geri getirir.
LoveMySkool
LoveMySkool, dünyanın dört bir yanındaki eğitimcileri öğrencilere katılmaları için güçlendirir. Son derece gelişmiş özellikleri onu en iyi Öğrenme Yönetim Sistemlerinden biri yapar.
Moodle
Moodle dünyanın dört bir yanındaki okullar, üniversiteler, işyerleri ve diğer sektörler için 100'den fazla dilde kullanılan bir açık kaynaklı eğitim platformudur. Öğretmenlere, yöneticilere ve öğrencilere yönelik, mobil olarak kullanılabilecek güçlü yardımcı uygulamalar içeren yüksek derecede özelleştirilebilir özellik araç kutusu sayesinde üst düzeyde yapılandırılmış eğitimden daha açık birlikte çalışma alanlarına, tamamen çevrimiçi veya karma senaryolara kadar farklı senaryolar için kullanılabilir.
NEO By Cypher Learning
NEO, çevrimiçi sınıflar oluşturup, öğrencileri izleyip, işbirliği geliştirme veya başarıyı izleme gibi tüm öğrenme etkinliklerini oluşturmayı ve yönetmeyi kolaylaştıran bir öğrenme yönetim sistemidir (LMS).
Sakai
Sakai, harika öğretim, zorlayıcı öğrenme ve dinamik işbirliği sağlayan güçlü ve esnek araçlar sunar.
School Bytes
School Bytes LMS ile öğretmenler OneNote Sınıf Not Defteri eklentisini kullanarak sınıfları için ödevler oluşturup notlandırabilir. Bu değişiklikler otomatik olarak School Bytes'a gönderildiğinden verilerin el ile girilmesine gerek kalmaz. Sorunsuz Microsoft Office Online tümleştirmemizle birlikte öğretmenler ve öğrenciler birleşik ve zengin özelliklere sahip bir Office 365 deneyimine erişebilir.
Schoology
Schoology, birlikte çalışmayı öğrenme deneyiminin merkezine koyan bir eğitim teknolojisi şirketidir. Schoology'nin eğitim bulutu eğitimle ilgili kişileri, içerikleri ve sistemleri bir araya getirir ve eğitimi kişiselleştirip öğrenci başarısını artırmak için gereken tüm araçları sunar. Dünya çapında 60.000'den fazla ilk ve ortaöğretim okul ve üniversitedeki 12 milyondan fazla kullanıcı, öğretme ve öğrenme yöntemleri geliştirmek için Schoology kullanır.