OneNote izglītības partneri

Blackbaud
Blackbaud darbinieki izprot šodienas privātskolu izaicinājumus un unikāli spēj nodrošināt skolu nākotni, kur jebkurā brīdī skolēni var pārbaudīt mājasdarbu uzdevumus, skolotāji var reģistrēt atzīmes, vecāki var samaksāt savus rēķinus, skolas darbinieki var ērti veikt administratīvās darbības, kā arī daudzas citas darbības, un to visu var paveikt vienā modernā, mākonī izvietotā, pilnībā savienotā sistēmā.
Blackboard
Blackboard misija ir sadarbība ar globālo izglītības kopienu, lai izglītojamajiem un iestādēm sekmētu inovatīvu tehnoloģiju un pakalpojumu izmantošanu. Ar vislabāko izpratni par skolēnu pasauli, visaptverošākajiem skolēnu sekmju risinājumiem, kā arī vislielākajām inovāciju iespējām Blackboard ir izglītības partneris mainīgajā pasaulē.
Brightspace
Izglītības tehnoloģiju globālais līderis D2L ir radījis Brightspace — pasaulē pirmo patiesi integrēto mācību platformu. D2L atvērto un paplašināmo platformu izmanto vairāk nekā 1100 klientu un gandrīz 15 miljoni individuālu izglītojamo augstākajā izglītībā, pamata un vidējā izglītībā, veselības aprūpē, valsts iestādēs un uzņēmumos. Risinājums ir nevainojami integrējams ar Office 365, Outlook, OneDrive, Mix un OneNote.
Canvas
Ar savu 99,9% darblaiku Canvas ir vislietderīgākā, pielāgojamākā un stabilākā mācību platforma. To ir visātrāk pieņēmuši un daudzveidīgi izmantojuši vairāk lietotāju nekā jebkuru citu mācību vadības sistēmu. Lūk, kā Canvas atvieglo gan mācīšanu, gan mācīšanos.
itslearning
Šeit, izglītības sirdī, jūs atradīsiet k12 LMS, kas ir tik ērti lietojams no paša sākuma, to ir prieks lietot. Tik intelektisks, tas noliedz fiziskas klases robežas, vienlaikus faktiski iesakot standartus-vienlīdzīgus mācību resursus katram skolēnam. Un tik iedvesmojošs - tas atkal rada prieku mācīt un mācīties.
LoveMySkool
LoveMySkool ļauj pedagogiem visā pasaulē vairāk iesaistīt skolēnus. Sistēmas sevišķi attīstītie līdzekļi padara to par vienu no labākajām mācību pārvaldības sistēmām.
Moodle
Moodle ir pasaules atvērtā avota mācību platforma, ko izmanto skolās, universitātēs, darbavietās un citur visā pasaulē vairāk nekā 100 valodās. Ar daudzpusīgi pielāgojamu līdzekļu rīklodziņu skolotājiem, administratoriem un studentiem, ieskaitot jaudīgas papildu lietojumprogrammas mobilai lietošanai, to var izmantot jebkuram scenārijam no ļoti strukturētas apmācības līdz atvērtākai sadarbības vietai pilnībā tiešsaistes vai jauktos scenārijos.
NEO By Cypher Learning
NEO ir mācību pārvaldības sistēma (LMS), kas ļauj viegli izveidot un pārvaldīt visas mācību aktivitātes, piemēram, tiešsaistes nodarbību izveidi, skolēnu novērtēšanu, sadarbības uzlabošanu vai arī sasniegumu izsekošanu.
Sakai
Sakai piedāvā bagātīgu jaudīgu un elastīgu rīku klāstu, kas veicina lielisku mācīšanu, aizraujošu mācīšanās procesu un dinamisku sadarbību.
School Bytes
Izmantojot mācību vadības sistēmu School Bytes, skolotāji savām klasēm var izveidot uzdevumus un tos vērtēt, izmantojot OneNote klases piezīmju grāmatiņu pievienojumprogrammu, un veiktās izmaiņas automātiski tiek publicētas atpakaļ School Bytes sistēmā, bet dati nav manuāli jāievada. Līdz ar mūsu teicamo integrāciju ar Microsoft Office Online, skolotājiem un skolēniem ir piekļuve vienotai un funkcionāli bagātai Office 365 lietošanas pieredzei.
Schoology
Schoology ir izglītības tehnoloģiju uzņēmums, kas mācīšanās iespēju centrā izvirza sadarbību. Schoology izglītības mākonis savieno cilvēkus, saturu un izglītības sistēmas, kā arī piedāvā visus nepieciešamos rīkus, lai personalizētu izglītību un uzlabotu studentu rezultātus. Vairāk nekā 12 miljoni cilvēku no 60 000 pamata, vidējās un augstākās izglītības iestādēm visā pasaulē izmanto Schoology, lai mācītu un mācītos jaunā līmenī.