„OneNote“ švietimo partneriai
„OneNote“ mokomasis bloknotas turi LMS integraciją su mokomųjų įrankių suderinamumu (LTI).

Blackbaud
„Blackbaud“ puikiai supranta iššūkius, su kuriais šiandien susiduria privačios mokyklos, ir kuria sprendimus, leidžiančius moksleiviams bet kuriuo metu galės peržiūrėti namų darbų užduotis, pedagogams – įvesti įvertinimus, tėvams – apmokėti sąskaitas, o administraciniam personalui patogiai tvarkyti mokyklos valdymo reikalus naudojant vieną patogią, šiuolaikišką, debesyje veikiančią ir visiškai integruojamą sistemą.
Blackboard
„Blackboard“ misija – bendradarbiauti su pasauline švietimo bendruomene, kad būtų užtikrinta besimokančiojo ir institucijos sėkmė, panaudojant novatoriškas technologijas ir paslaugas. „Blackboard“, kuri pasižymi neprilygstamu supratimu apie besimokančiojo pasaulį, išsamiausiais mokinių sėkmę užtikrinančiais sprendimais ir didžiausiomis inovacijų galimybėmis, yra švietimo pokyčių partnerė.
Brightspace
Pasaulinė švietimo technologijų lyderė D2L sukūrė „Brightspace“, pirmąją pasaulyje visiškai integruojamą mokymosi platformą. Atvirą ir išplečiamą D2L platformą naudoja daugiau nei 1100 klientų ir beveik 15 mln. pavienių besimokančių asmenų – aukštosiose, bendrojo ugdymo mokyklose, valstybiniame ir verslo sektoriuje. Šis sprendimas sklandžiai integruojamas su „Office 365“, „Outlook“, „OneDrive“, „Mix“ ir „OneNote“.
Canvas
Suteikianti 99,9 % veikimo garantiją, „Canvas“ yra dažniausiai naudojama, geriausiai tinkinama ir patikimiausia mokymosi platforma. Jos vartotojų skaičius auga sparčiau nei kitų mokymosi valdymo sistemų, be to, ji išsiskiria universalumu. Naudodami „Canvas“ visi gali paprasčiau mokyti ir mokytis.
itslearning
Čia, mokslų širdyje, rasite k12 LMS, kuris nuo pat pradžių yra toks intuityvus, kad juo naudotis yra tikras džiaugsmas. Jis toks sumanus, kad nepaiso fizinių klasės ribų, tuo pačiu metu siūlydamas standartus atitinkančius mokymosi išteklius kiekvienam mokiniui. Jis taip pat toks įkvepiantis, kad mokymas ir mokymasis vėl tampa smagiu.
MyliuMokyklą
„LoveMySkool“ suteikia galimybę mokytojams bendrauti su mokiniais visame pasaulyje. Dėl nepriekaištingai ištobulintų funkcijų tai yra viena iš geriausių mokymų valdymo sistemų.
Moodle
„Moodle“ – tai pasaulinė atvirojo kodo mokymo platforma, kurią naudoja mokyklos, universitetai, darbovietės ir kiti sektoriai visame pasaulyje daugiau nei 100 kalbų. Daugybę tinkinimo galimybių teikiantį funkcijų rinkinį mokytojams, administratoriams ir studentams, įskaitant papildomas mobiliąsias programėles, galima naudoti bet kokioms situacijoms, pradedant nuo griežtos struktūros mokymo ir baigiant atviromis bendradarbiavimo erdvėmis tiek internete, tiek mišrioje aplinkoje.
NEO By Cypher Learning
NEO yra mokymų valdymo sistema (LMS), kuri leidžia lengvai kurti ir valdyti visas mokymosi veiklas, organizuoti internetines klases, vertinti mokinius, skatinti bendradarbiavimą ir stebėti pasiekimus.
Sakai
„Sakai“ teikia daug efektyvių ir lanksčių įrankių, kurie leidžia sklandžiai ir įtikinamai mokyti bei dinamiškai bendradarbiauti.
School Bytes
Naudodami „School Bytes“ mokytojai gali kurti ir vertinti klasės užduotis naudodami „OneNote“ mokomojo bloknoto papildinį. Jų atlikti keitimai automatiškai publikuojami „School Bytes“ sistemoje, todėl nebereikia rankomis dar kartą įvesti duomenų. Sistema sklandžiai integruojama su „Microsoft Office Online“, todėl mokiniai ir mokytojai galės naudotis bendromis ir turiningomis „Office 365“ funkcijomis.
Schoology
„Schoology“ yra švietimo technologijų bendrovė, laikanti bendradarbiavimą visos mokymosi veiklos pagrindu. „Schoology“ švietimo debesis sujungia žmones, turinį ir sistemas ir teikia visus įrankius, kurių reikia norint individualizuoti ugdymą ir pagerinti mokymosi rezultatus. Daugiau kaip 12 mln. žmonių iš 60 tūkst. bendrojo ugdymo mokyklų bei universitetų visame pasaulyje naudoja „Schoology“ transformuodami mokymo ir mokymosi patirtį.