شرکای آموزشی OneNote
دفترچه یادداشت کلاسی OneNote دارای یکپارچه‌سازی LMS با ابزار یادگیری میان‌عملیاتی (LTI) است.

Blackbaud
در Blackbaud، ما از چالش‌هایی که مدارس خصوصی امروزه با آن روبرو هستند آگاه هستیم و در موقعیت منحصر به فردی قرار داریم که مدارس را در هر لحظه‌ای به سمت آینده‌ای ببریم که دانش‌آموزان بتوانند تکالیف درسی‌شان را بررسی کنند، معلمان بتوانند نمرات را گزارش کنند، والدین بتوانند صورتحساب‌های خود را پرداخت کنند، کارکنان مدرسه بتوانند عملکردهای اداری را به راحتی انجام دهند و بسیاری از موارد دیگر، همه از یک سیستم مدرن، مبتنی بر فضای ابری و کاملاً متصل شده.
Blackboard
مأموریت Blackboard این است که با جامعه آموزش جهانی همکاری کند تا دستیابی به موفقیت یادگیرنده و سازمان به لطف ارتقای خدمات و فناوری‌های نوآورانه میسر شود. Blackboard با داشتن درک بی‌نظیر از دنیای یادگیرنده، و برخورداری از جامع‌ترین راهکارهای موفقیت دانش‌آموز، و به‌واسطه بزرگترین ظرفیت نوآوری، به همپایی در ایجاد تحول در آموزش محسوب می‌شود.
Brightspace
D2L، پیشگامی جهانی در فناوری آموزشی، خالق Brightspace است که در واقع اولین بستر آموزشی یکپارچه در دنیا به شمار می‌رود. بیش از ۱۱۰۰ مشتری و بیش از ۱۵ میلیون دانش‌آموز در آموزش عالی، K-12، بهداشت و درمان، دولت، و سازمان‌ها از بستر آزاد و قابل توسعه D2L استفاده می‌کنند. راهکار آنها به طور یکپارچه با Office 365، Outlook، OneDrive، Mix و OneNote ادغام می‌شود.
Canvas
Canvas با ۹۹.۹٪ زمان آماده باش، مفیدترین، قابل سفارشی‌سازی‌ترین، سازگارترین و قابل اعتمادترین بستر یادگیری است. این بستر را نسبت به سایر سیستم‌های مدیریت یادگیری می‌توان سریعتر به کار گرفت و به روش‌های بیشتر و با کاربران بیشتر از آن استفاده کرد. ببینید Canvas چگونه تدریس و یادگیری را برای همه آسان می‌کند.
itslearning
در اینجا، در قلب آموزش و پرورش، شما علاوه بر اینکه از یک سامانه مدیریت آموزشی k12 LMS را که بسیار کاربرپسند است برخوردار هستید، از لذت کاربردی بودن آن نیز بهره‌مند می‌شوید. ضمن هوشمند بودن این سامانه، این سیستم مرزهای کلاس درس فیزیکی جابجا می‌کند و در عین حال در واقع منابع یادگیری استاندارد را برای هر دانش‌آموز توصیه می‌نماید. همچنین با حفظ الهام‌بخشی، این سیستم سرگرمی را در تدریس و یادگیری دوباره چاشنی کار می‌کند.
LoveMySkool
LoveMySkool به مربیان سراسر جهان امکان می‌دهد که دانش‌آموزان را در فعالیت‌های کلاسی دخیل کنند. ویژگی‌های بسیار پیشرفته این ابزار آن را به یکی از بهترین سیستم‌های مدیریت یادگیری بدل کرده است.
Moodle
Moodle بستر جهانی منبع‌باز برای یادگیری است که توسط مدرسه‌ها، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و دیگر بخش‌ها در سرتاسر جهان با بیش از ۱۰۰ زبان به کار گرفته می‌شود. این بستر با ویژگی‌های قابل سفارشی‌سازی برای معلمان، سرپرستان و دانش آموزان، شامل برنامه‌های همراه برای استفاده در دستگاه‌های همراه، می‌تواند در هر ساختاری از آموزش ساختاریافته تا فضاهای همکاری باز، در ساختارهای آنلاین یا ترکیبی، مورد استفاده قرار گیرد.
NEO By Cypher Learning
NEO یک سیستم مدیریت یادگیری (LMS) است که باعث می‌شود همه فعالیت‌های یادگیری را به آسانی ایجاد و مدیریت کنید، چه این فعالیت ایجاد کلاس‌های آنلاین، ارزیابی دانش‌آموزان، افزایش همکاری باشد یا ردیابی موفقیت.
Sakai
Sakai ابزارهای قدرتمند و انعطاف‌پذیری را ارائه می‌کند که امکان تدریس عالی، یادگیری انگیزشی، و همکاری پویا را میسر می‌سازد.
School Bytes
معلمان با سیستم مدیریت یادگیری School Bytes می‌توانند تکالیف درسی را با استفاده از افزونه دفترچه کلاسی OneNote برای کلاس‌هایشان، ایجاد و نمره‌دهی کنند، و با امکان انتشار خودکار این تغییرها در School Bytes، نیاز به وارد کردن دستی داده‌ها را از بین ببرند. معلمان و دانش‌آموزان با ادغام در یکپارچه‌سازی آنلاین Microsoft Office ما، به تجربه‌ای پیشرفته از ویژگی‌های Office 365 دسترسی خواهند داشت.
Schoology
Schoology یک شرکت فناوری آموزشی است که همکاری را در قلب تجربه یادگیری قرار می‌دهد. فضای ابری آموزشی Schoology، افراد، محتوا و سیستم‌هایی را به هم متصل می‌کند که آموزش را جلو می‌برند و همه ابزارهای مورد نیاز برای شخصی‌سازی آموزش و بهبود نتایج دانش‌آموز را فراهم می‌آورد. بیش از ۱۲ میلیون نفر از ۶۰۰۰۰ مدرسه و دانشگاه K-12 در سراسر دنیا از Schoology برای دگرگون کردن چگونگی تدریس و یادگیری شان استفاده می‌کنند.