OneNote'i hariduspartnerid
OneNote’i klassimärkmikuga on õpihaldussüsteemina integreeritud Learning Tools Interoperability (LTI).

Blackbaud
Blackbaudi töötajad mõistavad hästi, milliste väljakutsetega erakoolid tänapäeval silmitsi seisavad. Meie kogemused ja teadmised võimaldavad meil koolile pakkuda tulevikku, milles õpilased saavad neile sobival ajal koduseid ülesandeid vaadata, õpetajad hindeid sisse kanda, vanemad õppemaksu tasuda, kooli töötajad kerge vaevaga kõikvõimalikke haldustoiminguid teha ja nii edasi – kõike seda ühe tänapäevase pilvepõhise täielikult ühendatud süsteemi kaudu.
Blackboard
Koostöös ülemaailmse haridusasutuste kogukonnaga soovib Blackboard toetada nii õppijaid kui ka õppeasutusi, kasutades ära võimalusi, mida pakuvad uuenduslikud tehnoloogiad ja teenused. Uuendusteks alati valmis Blackboard on pisiasjadeni kursis kõigega, mis õppijaid ees ootab, ning just see võimaldab meil pakkuda põhjalikke lahendusi ja olla nii õppijatele kui ka haridusasutustele muutuste teel vääriline partner.
Brightspace
Brightspace on esimene täielikult integreeritav õpiplatvorm. Selle on välja töötanud D2L – haridustehnoloogia valdkonna liider maailmas. D2L-i laiendatavat ja avatud platvormi kasutab juba üle 1100 kliendi ehk ligi 15 miljonit õppurit kõrghariduse, keskhariduse, tervishoiu, riigiasutuste ja suurettevõtete sektoris. Selle lahenduse saab sujuvalt integreerida Office 365, Outlooki, OneDrive'i, Mixi ja OneNote'iga.
Canvas
99,9% tööajaga Canvas on äärmiselt töökindel ja usaldusväärne õpiplatvorm, mida on hõlbus kasutada ning kohandada. See on kasutusele võetud kiiremini ja mitmekülgsemalt kui mistahes muu õpihaldussüsteem. Vaadake, kuidas Canvas muudab õpetamise ja õppimise kõigi jaoks lihtsaks.
itslearning
See üldhariduskoolidele suunatud õpihaldussüsteem on nii intuitiivne, et seda on lausa lust kasutada! Tehisintellektile tuginev süsteem soovitab igale õpilasele asjakohaseid standarditele vastavaid õpperessursse, laskmata end piirata füüsilise klassiruumi piiridest. Pealegi on see nii inspireeriv, et toob rõõmu nii õpetamisse kui ka õppimisse.
LoveMySkool
LoveMySkool aitab õpetajatel üle kogu maailma õpilasi paremini õppetöösse kaasata. Tänu mitmekülgsetele funktsioonidele on see üks paremaid õpihaldussüsteeme.
Moodle
Moodle on esimene avatud lähtekoodiga õpiplatvorm maailmas, mida enam kui sajas keeles kasutavad nii koolid, ülikoolid kui ka muud asutused ja organisatsioonid. Kuna see annab õpetajate, administraatorite ja õppurite käsutusse kergesti kohandatava funktsioonikomplekti (sh rikkalike võimalustega mobiilirakendused), saab seda kasutada pea iga stsenaariumi korral, olgu tegemist siis keeruka ülesehitusega koolituse või avatud koostööruumiga veebis või hübriidkeskkonnas.
NEO By Cypher Learning
NEO on õpihaldussüsteem, mis hõlbustab kõikvõimalike õpitegevuste loomist ja haldamist, olgu selleks siis veebitundide ettevalmistamine, õpilastele hinnete panek, koostöö tõhustamine või saavutuste jälgimine.
Sakai
Sakai annab teie käsutusse rikkaliku valiku võimsaid ja paindlikke tööriistu, mis aitavad tõhusamalt nii õpetada kui ka õppida ning dünaamiliselt üheskoos töötada.
School Bytes
School Bytesi õpihaldussüsteemis saavad õpetajad tundide jaoks ülesandeid koostada ja hinnata OneNote'i klassimärkmiku lisandmooduli abil – kõik muudatused avaldatakse automaatselt ka School Bytesis ning seetõttu pole vaja andmeid lisaks käsitsi sisestada. Selle süsteemi ja Microsoft Office Online'i integreerimine võimaldab nii õpetajatel kui ka õpilastel kasutada rikkalikke Office 365 võimalusi.
Schoology
Schoology on haridustehnoloogiaettevõte, mille õpiplatvormi keskmeks on koostöövõimalused. Schoology pilvteenus koondab ühte keskkonda nii haridusega seotud inimesed, sisu kui ka süsteemid ning sisaldab kõiki õppetöö isikupärastamiseks ja paremate õpitulemuste saavutamiseks vajalikke vahendeid. Juba praegu on Schoology kasutusel 60 000 üldharidus- ja kõrgkoolis üle kogu maailma, võimaldades enam kui 12 miljonil inimesel uut moodi õpetada ja õppida.