Öne Çıkan Uygulamalar
Bu uygulama ve cihazlar ile OneNote deneyiminizi geliştirin.
Brother Web Connection
Brother makineniz (MFP/Belge tarayıcı) resimleri tarayabilir ve bilgisayara gerek kalmadan OneNote ile OneDrive'a yükleyebilir.
Chegg
Öğrenciler Chegg Study S&C ile ilgili önemli ödev yanıtlarını OneNote'a kaydedebilirler. Bunu yapmak OneNote "Kes" düğmesiyle çok kolaydır. Ardından yanıtlarınızı konu, sınıf veya atamaya göre düzenlemeye başlayabilir ve OneNote'ta anında aranabilir yapabilirsiniz. En iyi çalışma kılavuzunu oluşturun ve sınıf arkadaşlarınızla paylaşın.
cloudHQ
OneNote notlarınızı cloudHQ ile tümleştirin. Not defterlerinizi Salesforce, Evernote, Dropbox gibi popüler bulut hizmetleriyle eşitleyin. Diğerleriyle kolay bir şekilde işbirliği yapın, fikirlerinizi herhangi bir uygulamadan paylaşın ve bunları otomatik olarak tekrar OneNote ile eşitleyin. Ayrıca fikirlerinizi yanlışlıkla silinmeye karşı korumak için OneNote not defterlerinizi diğer bulut hizmetlerinde yedekleyin.
Newton
Newton kullanarak önemli e-postalarınızı yalnızca bir tık ile OneNote'a kaydedin. İster fatura veya yemek tarifi, ister önemli bir müşteri e-postası olsun, Newton ile OneNote'un tümleştirilmesi sayesinde tüm önemli belgelerinizi bir arada tutabilirsiniz.
Docs.com
Docs.com, kullanıcılara OneNote not defterleri kullanarak notları veya eğitim materyallerini paylaşma olanağı sunar. Bu, dünyanın dört bir yanındaki öğretmenlerin ve öğrencilerin OneNote not defterinizi görüntüleyip yeniden kullanmasını ve topluluk içindeki popülerliğinizin ve etkinizin artmasını sağlar.
Doxie Mobile Scanners
Doxie, yeniden şarj edilebilen ve böylece nerede olursanız olun belgelerinizi taramanıza olanak sağlayan yeni bir tür tarayıcıdır. Bilgisayar gerektirmez. Kağıt üzerinde tuttuğunuz bilgileri, faturalarınızı ve fotoğraflarınızı taratmak, arşivlemek ve paylaşmak için tek yapmanız gereken Doxie'yi şarj etmek ve açmaktır. Doxie ile nerede olursanız olun tarama yapabilir ve tarattığınız belgelere tüm cihazlarınızdan erişmek için OneNote ile eşitleme yapabilirsiniz
EDUonGo
EDUonGo sayesinde herkes, dakikalar içinde bir çevrimiçi akademi veya kurs başlatabilir. EDUonGo öğrencileri dersleri kolay bir şekilde not defterlerine aktarabilir. Bu işlem, öğrencilerin not almasını ve bu notları başkalarıyla paylaşmasını kolaylaştırır. Ayrıca öğrenciler OneDrive hesaplarını bağlayabilir. Öğretmen olarak siz de derslerinize Office Mix'teki videoları ekleyebilirsiniz.
OneNote'a e-posta olarak gönder
Nerede olursanız olun sizin için önemli olan şeyleri unutmadan e-postayla doğrudan not defterinize iletin! Belgeleri, notları, gezi programlarını ve çok daha fazlasını me@onenote.com adresine gönderin. Dosyalarınıza tüm cihazlarınızdan erişebilmeniz için bunları OneNote not defterinize ekleyelim.
Epson Document Capture Pro
Document Capture Pro, belgeleri kolayca taramanıza, sayfaları düzenlemenize, dosyaları kaydetmenize ve Workforce® DS-30, DS-510, DS-560 ve benzeri Epson tarayıcılarla taranmış verileri uygulamalara aktarmanıza olanak sağlar. Dahası, kullanıcılar tek bir dokunuşla OneNote'a iletilecek taramalar yapabilir, böylece belgelere kolayca tüm cihazlardan erişebilir ve başkalarıyla paylaşabilirler.
eQuil Smartpen2 & Smartmarker
Notlarınızı istediğiniz yüzeye yazın ve bu notları eQuil Smartpen2 ve Smartmarker ile akıllı yüzeye dönüştürerek OneNote'a gönderin. Bu, parlak fikirlerinizi kaydetmenizin en doğal yoludur.
Feedly
Feedly, okuyucuların, ilgilerini çeken hikayeler ve bilgilere erişmelerini sağlar. Harika içerikleri keşfetmek ve takip etmek için Feedly'i kullanın ve ardından tek bir tıklamayla en iyi yazıları OneNote'a kaydedin.
FiftyThree'den Paper ve Pencil
Fikirlerinizi Pencil'dan Paper'a aktarın ve oradan da OneNote'a aktararak geliştirin. Pencil'ın en popüler özellikleri olan gelişmiş hassasiyet ve kullanım kolaylığı sayesinde, dilediğiniz gibi yazın ve çizin. Hata yaparsanız, ekran kalemini ters çevirip normal bir şekilde silmeniz yeterlidir. Üstelik tüm bunları doğrudan OneNote üzerinde yapabilirsiniz. Paper'da kolayca not alın, yapılacaklar listeleri çıkarın ve taslaklar çizin. Sonra, bunları OneNote ile paylaşarak, paylaşılan not defterinde birlikte çalışma, ses kayıtları ekleme ve hemen her cihazdan içeriğinize erişme gibi çok sayıda olanaktan yararlanın.
Genius Scan
Genius Scan cebinizdeki bir tarayıcı gibidir. Kağıt üzerindeki belgelerinizi dijital ortama aktarmanıza, PDF dosyaları oluşturmanıza ve bunları hemen OneNote'da saklamanıza olanak sağlar.
JotNot Scanner
JotNot, iPhone'unuzu birden çok sayfayı tarayabilen bir tarayıcıya dönüştürür. JotNot ile belgeleri, faturaları, beyaz tahtaları, kartvizitleri ve notları elektronik ortama aktarabilirsiniz. JotNot artık, OneNote hesabınızı kullanarak taradıklarınızı kolayca ve hızla yedekleyip düzenlemeniz için Microsoft'un OneNote platformu ile doğrudan bütünleşme özelliği sunuyor.
Livescribe 3 Smartpen
Livescribe 3 smartpen ve Livescribe+ uygulaması ile, etiketleme ve arama yapabilmek için el yazısıyla aldığınız notların metne çevrilmesi için tek yapmanız gereken kağıt üzerine yazmak. Yazdığınız her şey mobil cihazınızda görünür. Notlarınızın ve çizimlerinizin diğer önemli bilgilerinizle tümleştirilmesi için her şeyi OneNote'a gönderebilirsiniz.
Mod Notebooks
Mod not defterleri, taranan, dijital ortama aktarılan ve tamamlandığında bulutta yedeklenen fiziksel not defterleridir. Tamamlanan not defterlerinin her sayfası sonsuza kadar kaydedilmek üzere OneNote ile eşitlenebilir.
NeatConnect
NeatConnect basılı belgelerinizi dijital belgelere dönüştürerek onları doğrudan OneNote'a gönderir. Üstelik bilgisayar gerektirmez. Evinizin herhangi bir odasından veya ofiste herhangi bir yerden NeatConnect'in Wi-Fi uyumluluğunu ve dokunmatik ekran arayüzünü kullanarak belgeleri doğrudan OneNote'a kolayca taratabilir, böylece hem zaman kazanabilir hem de daha düzenli ve üretken olabilirsiniz.
News360
News360, neleri sevdiğinizi öğrenen ve kullandıkça daha akıllı hale gelen ücretsiz, kişiselleştirilmiş haber uygulamanızdır. 100.000'den fazla kaynak sayesinde her zaman okuyabileceğiniz ilginç bir şey bulabilir ve favori hikayelerinizi tek bir dokunma ile doğrudan OneNote'a kaydedebilirsiniz.
Nextgen Reader
Windows Phone için hızlı, sorunsuz ve şık bir RSS okuyucu. Artık makalelerinizi doğrudan OneNote'a kaydetmenize izin veriyor. İyi okumalar!
Office Lens
Office Lens, cebinizde taşıdığınız bir büyüteç gibidir. Artık not tahtaları üzerine aldığınız notları kaybetme derdiniz olmayacak, belgeleri, kartvizitleri veya faturaları aramanız gerekmeyecek. Office Lens ile çektiğiniz resimler hemen okunabilir ve tekrar kullanılabilir olacak. Otomatik kırpma ve temizleme özellikleriyle içerikleri doğrudan OneNote'a aktarabileceksiniz.
OneNote For AutoCAD
AutoCAD için OneNote, AutoCAD içinde çiziminizin yanına notlar almanızı sağlar. Bu özellik, dünyanın dört bir yanında 2B ve 3B çizimler oluşturmak için AutoCAD kullanan mimarların ve mühendislerin verimliliğini artırır. Notlar bulutta yedeklendiğinden istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Kullanıcılar çizimi AutoCAD'de daha sonra yeniden açtığında bu notları görebilir.
OneNote Class Notebooks
Ders planlarınızı ve kurs içeriğinizi kişisel dijital not defterinizde düzenleyin ve her öğrenci için kişisel bir çalışma alanı, dinleyici notları için bir içerik kitaplığı ve derslerle yaratıcı etkinlikler için bir ortak çalışma alanı sağlayın.
OneNote Web Clipper
OneNote Web Clipper, tarayıcınızdaki web sayfalarını OneNote not defterlerine kaydetmenizi sağlar. Tek bir tıklamayla sayfaları hızlıca yakalayabilir ve hayatınızdaki daha çok şeyi hatırlayabilirsiniz.
Powerbot for Gmail
Önemli e-postaları, konuşmaları ve ekleri doğrudan Gmail arabiriminden OneNote'a kaydedin. Artık uygulamalar arasında sürekli geçiş yapmanıza gerek yok.
WordPress
WordPress gönderilerinizi herhangi bir cihazda, farklı platformlarda, OneNote'da çevrimiçi veya çevrimdışı olarak oluşturun ve mevcut notlarınızdaki tüm içerikleri kolay bir şekilde yeniden kullanın.
Zapier
Zapier, OneNote'un kullandığınız SalesForce, Trello, BaseCamp, Wufoo ve Twitter gibi uygulamalarla bağlantısını kurmanın en kolay yoludur. Bu uygulamayı notlarınızı yedeklemek, tamamlanan görevlerin kaydını tutmak veya yeni kişiler, fotoğraflar, web sayfaları ve daha fazlasını kaydetmek için kullanabilirsiniz.