برنامه های ویژه
با این برنامه ها و دستگاه ها بهره بیشتری از OneNote ببرید.
Brother Web Connection
دستگاه Brother شما (MFP/اسکنر مدرک) تصاویر را اسکن کرده و بدون ضرورت به انتقال به PC، آنها را مستقیماً در OneNote و OneDrive بارگذاری کرده می تواند.
Chegg
متعلمین و محصلین پاسخ سوالات خویش را از بخش Chegg Study Q&A به OneNote حفظ کرده میتوانند. با استعمال دکمه «چیدن آن» برنامه OneNote کارتان راحت شده است. با استعمال این برنامه جواب های خویش را به اساس مضمون، صنف یا کار خانه گی مرتب کرده و همه آنها را منحیث نوشته قابل جستجو در OneNote حفظ کرده میتوانید. لکچر نوت نهایی ایجاد کنید و با همصنفی های خویش شریک سازید.
cloudHQ
یادداشت های OneNote خویش را با cloudHQ تلفیق کنید. کتابچه های خود را با دیگر سرویس های ابری محبوب مثل Salesforce، Evernote، Dropbox همگام کنید. به آسانی با دیگران همکاری کنید، ایده های خود را در هر برنامه ایی شریک کنید و طور خودکار آنها را با OneNote همگام کنید. همچنین از کتابچه های OneNote خویش در دیگر سرویس های ابری نسخه پشتیبان تهیه کنید تا اگر طور ناگهانی ایده های خود را حذف کردید، آنها را محافظت کنید.
Newton
ایمیل های مهم را به OneNote صرف یا یک کلیک با استفاده از Newton حفظ کنید. چه ایمیل باشد، یا دستورالعمل یا هم یک ایمیل از مشتری مهم، از ادغام سازی OneNote متعلق به Newton برای یکجا نگهداشتن همه چیز استفاده کنید.
Docs.com
Docs.com به استفاده کنندگان اجازه میدهد نوت ها یا مواد آموزشی را از طریق کتابچه های OneNote منتشر کنند. این سایت به اشخاصی همچون معلمان و متعلمان در سراسر جهان امکان میدهد کتابچه OneNote شما را مشاهده و استعمال نمایند و محبوبت و نفوذ شما در جامعه بیشتر شود.
Doxie Mobile Scanners
Doxie قسم جدیدی از دستگاه اسکن کاغذ است که قابل شارژ می باشد، پس اسناد را در هرجا اسکن کرده می توانید - به کامپیوتر نیاز نیست. کافی است آن را شارژ کرده و روشن کنید، هر جا که هستید - کاغذ خود؛ دستور پخت، و عکس ها را برای اسکن، آرشیوسازی و اشتراک گذاری وارد کنید. Doxie در هر جایی اسکن می کند، سپس برای دسترسی به تمامی اسناد اسکن شده خود بر روی تمامی آلات خود در OneNote بهنگام می کند.
EDUonGo
EDUonGo به هر شخصی اجازه میدهد تا یک آکادمی یا کورس آنلاین را در چند دقیقه راه اندازی کند. متعلمان EDUonGo میتوانند به آسانی درس ها را به کتابچه های شخصی خود استخراج کنند. این گزینه به متعلمان امکان میدهد به آسانی یادداشت برداری کرده و آن ها را با دیگران شریک کنند. متعلمان همچنین به حساب های OneDrive خود متصل شده میتوانند. منحیث معلمان ویدیوها را از Office Mix به دروس خود اضافه کرده میتوانید.
ایمیل به OneNote
چیزهایی که برایتان مهم هستند را در حال حرکت عکسبرداری کرده و به طرز مستقیم به دفترچه خود ایمیل کنید! اسناد، یادداشت ها، سفرنامه و فقراتی بیشتر را به me@onenote.com ارسال کنید و ما آنها را در دفترچه OneNote شما قرار میدهیم و از آنجا از تمامی آلات خود به آنها دسترسی داشته میتوانید.
Epson Document Capture Pro
Document Capture Pro به شما اجازه می دهد تا به راحتی مدارک را اسکن، صفحات را ویرایش، پرونده ها را حفظ، و داده ها را به برنامه های اسکن شده با دستگاه های اسکن Epson مانند Workforce®؛ DS-30، DS-510، DS-560 و سایر انتقال دهید. امکانات بیشتر چه هستند، کاربران برای دسترسی راحت به مدارک از دستگاه های چندگانه یا اشتراک گذاری با دیگران با تک لمسی به OneNote اسکن کرده می توانند.
eQuil Smartpen2 & Smartmarker
یادداشت های خود را روی هر سطحی نوشته کنید و با تبدیل کردن آن با eQuil Smartpen2 و Smartmarker به سطحی هوشمند آنها را به OneNote ارسال کنید. این روش طبیعی برای حفظ فکرهای درخشان شما است.
Feedly
Feedly خوانندگان را با داستان ها و معلوماتی مرتبط می کند که مشتاق آن ها هستند. از Feedly برای کاوش و دنبال کردن محتوای فوق العاده استفاده کنید سپس بهترین مقالات را به طور مستقیم با یک کلیک بالای OneNote حفظ کنید.
کاغذ و قلم از سوی FiftyThree
ایده های خود را از قلم به کاغذ برده و سپس با OneNote آن را یک مرحله جلوتر ببرید. با قلمی که دقت و راحتی ارتقا یافته آن شناخته شده است، بنویسید و بکشید و اگر اشتباهی کردید صرف کافیست نوک آن را به عقب بکشید و آن را طور طبیعی پاک کنید- همه این کارها طور مستقیم در OneNote. به آسانی یادداشت برداری کنید، چیک لست درست کنید و روی کاغذ طراحی کنید و سپس آن را برای انجام کارهای مزید بشمول همکاری با هم در یک کتابچه مشترک شریک سازید، فقرات ضبط شده صوتی را علاوه کنید و طور مجازی از هر دستگاهی به آنها دسترسی داشته باشید.
Genius Scan
Genius Scan دستگاه اسکنی موجود در بسته شما است. به شما اجازه دیجیتالی کردن مدارک کاغذی، ایجاد دوسویه های PDF و ذخیره آنها را در OneNote می دهد.
JotNot Scanner
JotNot iPhone شما را به یک دستگاه اسکن چند صفحه ای قابل حمل بدل می کند. از JotNot برای اسکن مدارک، دستور پخت، تخته سفید، کارت ویزیت و یادداشت ها به قالب الکترونیک استفاده کرده میتوانید. اکنون JotNot یکپارچه سازی مستقیم با پلتفورم OneNote متعلق به Microsoft ارائه می دهد تا به سرعت و به آسانی نسخه پشتیبان تهیه کرده بتوانید و اسکن های خود را با استفاده از حساب OneNote سازماندهی کنید.
Livescribe 3 Smartpen
با Livescribe 3 smartpen و برنامه Livescribe+ کافی است در کاغذ نوشته کنید و ببینید که همه چیز فورتاً در دستگاه تلیفون همراه تان ظاهر میشود، سپس در موبایل خود یادداشت ها را برچسب زده، جستجو کرده و به متن بدل کرده می توانید. همه چیز را به OneNote ارسال کرده می توانید بنابراین یادداشت های دست نوشته و پیش نویس های شما با مابقی معلومات مهم‌تان یکپارچه می شوند.
Mod Notebooks
Mod یک دفترچه کاغذی است که از سروری ابری قابل دسترسی است. با قلم و کاغذ معمول یادداشت بردارید و سپس صفحات خود را به طور مجانی دیجیتالی کنید. هر صفحه از یک دفترچه کامل شده در OneNote بهنگام و برای همیشه حفظ شده می تواند.
NeatConnect
NeatConnect انباشت های کاغذ را به مدارک دیجیتال بدل می کند و آنها را مستقیم به OneNote بدون یک کامپیوتر ارسال می کند. از هر اتاقی در خانه خود، یا هر نقطه ای در دفتر کار، سازگاری وای فای (Wi-Fi) NeatConnect و رابط کاربری صفحه لمسی اسکن در OneNote را سریع و آسان می کند و در نتیجه با رساندن سازماندهی و بهره وری به سطوح کامل جدید در زمان صرفه جویی کرده می توانید.
News360
News360 یک برنامه خبری شخصی شده مجانی است که می آموزد چه چیزی دوست دارید و هر چه بیشتر آن را استعمال کنید باهوش تر می شود. با بیش از 100000+ منبع، همواره چیزی جالب برای خواندن موجود است و با ضربه یک دکمه داستان های مورد پسند خود را مستقیم به OneNote حفظ کرده می توانید.
Nextgen Reader
یک خواننده RSS سریع، ستره و مقبول برای Windows Phone. اکنون شما را اجازه میدهد مقالات را مستقیماً در OneNote حفظ کنید. از خواندن خویش لذت ببرید!
Office Lens
Office Lens مانند داشتن یک دستگاه اسکن در جیب خود تان است. هرگز یادداشت ها را در تخته سفید یا تخته سیاه از دست ندهید و هرگز دوباره به دنبال مدارک گم شده، کارت های تجارتی، رسیدهای مفقودی یا یادداشت های چسپنده پراگنده نگردید! Office Lens تصاویر شما را به طور جادویی قابل خواندن و استفاده مجدد میکند. محتوا را مستقیم در OneNote با برش خودکار و پاک کردن جاگذاری کنید.
OneNote For AutoCAD
OneNote for AutoCAD به شما اجازه میدهد در هنگام رسامی در AutoCAD، نوت برداری کنید. این کار بهره وری متخصصان معماری و انجنیری در سراسر جهان را ارتقا میدهد که از AutoCAD برای ایجاد رسامی های 2D و 3D استفاده میکنند. از این نوت ها در سرور ابری نسخه پشتیبان تهیه میشود و در هر زمانی به آنها دسترسی داشته میتوانید. استفاده کنندگان دفعه بعدی که آن رسامی را در AutoCAD باز میکنند، این نوت ها را مشاهده کرده میتوانند.
OneNote Class Notebooks
پلان های درسی و محتویات کورس خویش را در لایبریری دیجیتالی خویش با یک فضای کاری شخصی برای هر متعلم، یک کتابخانه محتوایات برای لکچر نوت ها و یک فضای همکاری برای درس ها و فعالیت های خلاقانه سازماندهی کنید.
کلیپ ‌کننده وب OneNote
OneNote Web Clipper به شما امکان میدهد صفحات ویب را از مرورگرتان در دفترچه‌های OneNote ذخیره کنید. از طریق تنها یک کلیک، این برنامه به شما کمک می‌کند موارد مهم را به سرعت ثبت کرده و چیزهای بیشتری را به خاطر بسپارید.
Powerbot for Gmail
ایمیل ها، مکالمه ها و ضمیمه های مهم را طور مستقیم از رابط Gmail در OneNote حفظ نمایید. منبعد بین برنامه‌های مختلف سر در گم نمی‌شوید.
WordPress
پُست های WordPress خویش را در هر دستگاه، در هر پلاتفورمی، طور آنلاین یا آفلاین در OneNote ایجاد کرده و به آسانی از محتوای همه یادداشت های موجوده خویش دوباره استفاده کنید.
Zapier
Zapier آسانترین روش برای اتصال OneNote به برنامه های در حال استفاده مانند Salesforce، Trello، Basecamp، Wufoo و Twitter است. از این برنامه برای تهیه نسخه پشتیبان از یادداشت ها، حفظ ضبط وظایف کامل شده یا مخاطبین جدید، عکس ها، صفحات ویب و موارد بیشتر استفاده کنید.