Polecane aplikacje
Zwiększ możliwości programu OneNote za pomocą tych aplikacji i urządzeń.
Brother Web Connection
Urządzenie firmy Brother (MFP/skaner dokumentów) może skanować obrazy i przekazywać je bezpośrednio do programu OneNote i usługi OneDrive bez korzystania z komputera PC.
Chegg
Uczniowie mogą zapisywać w programie OneNote najważniejsze odpowiedzi do zadania domowego z pytań i odpowiedzi serwisu Chegg Study. Ułatwia to przycisk „Utwórz wycinek” programu OneNote. Tutaj można zacząć porządkować odpowiedzi według tematu, zajęć lub zadania i natychmiast umożliwić ich przeszukiwanie w programie OneNote. Utwórz kompletny przewodnik do nauki i udostępnij go uczestnikom zajęć.
cloudHQ
Zintegruj notatki programu OneNote z platformą cloudHQ. Synchronizuj notesy z innymi popularnymi usługami w chmurze, takimi jak Salesforce, Evernote czy Dropbox. Z łatwością współpracuj z innymi, dziel się swoimi pomysłami w dowolnej aplikacji i automatycznie synchronizuj je z programem OneNote. Twórz kopie zapasowe notesów programu OneNote w innych usługach w chmurze, aby chronić swoje pomysły przed przypadkowym usunięciem.
Newton
Zapisuj ważne wiadomości e-mail w programie OneNote jednym kliknięciem przy użyciu usługi Newton. Dzięki integracji programu OneNote z usługą Newton możesz przechowywać faktury, przepisy i ważne wiadomości e-mail klientów w jednym miejscu.
Docs.com
Witryna Docs.com umożliwia użytkownikom rozpowszechnianie notatek lub materiałów edukacyjnych za pomocą notesów programu OneNote. Umożliwia nauczycielom i uczniom na całym świecie przeglądanie i ponowne używanie notesu programu OneNote, zwiększając jego popularność i wpływ w społeczności.
Doxie Mobile Scanners
Doxie to nowy rodzaj skanera papieru, który można ładować, dzięki czemu zeskanujesz dokumenty w dowolnym miejscu — komputer nie jest potrzebny. Po prostu naładuj go i włącz, gdziekolwiek jesteś — włóż dokumenty, rachunki i zdjęcia do zeskanowania, zarchiwizowania i udostępnienia. Doxie skanuje w dowolnym miejscu, a następnie synchronizuje zawartość z programem OneNote, zapewniając Ci dostęp do wszystkich zeskanowanych dokumentów z każdego urządzenia.
EDUonGo
Platforma EDUonGo pozwala każdemu na utworzenie kursu lub akademii online w ciągu kilku minut. Uczniowie na platformie EDUonGo mogą łatwo eksportować lekcje do swoich notesów. Sporządzanie notatek i udostępnianie ich innym użytkownikom jest bardzo proste. Uczniowie mogą również łączyć się ze swoimi kontami w usłudze OneDrive. Nauczyciele mogą dołączać do lekcji wideo z witryny Office Mix.
Wiadomość e-mail do programu OneNote
Przechwytuj ważne informacje, gdy jesteś w podróży, wysyłając je w wiadomości e-mail bezpośrednio do swojego notesu! Wysyłaj dokumenty, notatki, trasy podróży i wiele więcej na adres me@onenote.com, a umieścimy je w Twoim notesie programu OneNote, dzięki czemu będziesz mieć do nich dostęp ze wszystkich swoich urządzeń.
Epson Document Capture Pro
Aplikacja Document Capture Pro pozwala na łatwe skanowanie dokumentów, edytowanie stron, zapisywanie plików i transferowanie do aplikacji danych zeskanowanych przy użyciu skanerów firmy Epson, takich jak Workforce® DS-30, DS-510, DS-560 i inne. Ponadto użytkownicy mogą skanować do programu OneNote jednym dotknięciem, aby łatwo uzyskiwać dostęp do dokumentów z wielu urządzeń lub udostępniać je innym.
eQuil Smartpen2 & Smartmarker
Zapisuj notatki na każdej powierzchni i wysyłaj je do programu OneNote, tworząc inteligentne powierzchnie za pomocą rozwiązań eQuil Smartpen2 i Smartmarker. Jest to naturalny sposób zapisywania swoich najlepszych pomysłów.
Feedly
Aplikacja Feedly udostępnia czytelnikom najbardziej interesujące ich opowieści i informacje. Używaj aplikacji feedly, aby odkrywać i obserwować ciekawą zawartość, a potem jednym kliknięciem zapisuj najlepsze artykuły bezpośrednio w programie OneNote.
Paper i Pencil firmy FiftyThree
Zanotuj pomysły rysikiem Pencil w aplikacji Paper, a następnie dopracuj je w programie OneNote. Pisz i rysuj, korzystając ze znanej precyzji i prostoty obsługi rysika Pencil, a jeśli popełnisz błąd, po prostu obróć rysik i wymaż zawartość w naturalny sposób, bezpośrednio w programie OneNote. Łatwo sporządzaj notatki, twórz listy kontrolne i szkicuj w aplikacji Paper, a następnie udostępniaj je w programie OneNote, aby zrobić więcej, na przykład współpracować w notesie udostępnionym, dodawać nagrania dźwiękowe i uzyskiwać dostęp do zawartości z niemal każdego urządzenia.
Genius Scan
Genius Scan to skaner w Twojej kieszeni. Umożliwia przekształcenie dokumentów papierowych w cyfrowe, utworzenie plików PDF i natychmiastowe zapisanie ich w programie OneNote.
JotNot Scanner
JotNot przekształci Twój telefon iPhone w przenośny skaner wielostronicowy. Za pomocą aplikacji JotNot możesz skanować dokumenty, rachunki, tablice, wizytówki i notatki do formatu elektronicznego. Teraz aplikacja JotNot zapewnia bezpośrednią integrację z platformą OneNote firmy Microsoft, więc możesz szybko i łatwo utworzyć kopię zapasową zeskanowanych obrazów oraz uporządkować je za pomocą konta programu OneNote.
Livescribe 3 Smartpen
Z długopisem Livescribe 3 smartpen i aplikacją Livescribe+ po prostu pisz na papierze i obserwuj, jak wszystko od razu pojawia się na urządzeniu przenośnym, gdzie możesz przeszukiwać notatki, konwertować je na tekst i dodawać do nich tagi. Wszystkie zapiski możesz wysłać do programu OneNote, aby połączyć odręczne notatki i rysunki z pozostałymi ważnymi informacjami.
Mod Notebooks
Mod to papierowy notes, do którego można uzyskać dostęp z chmury. Sporządzaj notatki za pomocą pióra i papieru, a potem bezpłatnie przekształcaj strony do postaci cyfrowej. Każdą stronę wypełnionego notesu można zsynchronizować z programem OneNote i zapisać na zawsze.
NeatConnect
NeatConnect przekształca sterty papieru w dokumenty cyfrowe i wysyła je bezpośrednio do programu OneNote — bez używania komputera. Zgodność z siecią Wi-Fi oraz interfejs ekranu dotykowego aplikacji NeatConnect sprawiają, że skanowanie do programu OneNote z dowolnego pomieszczenia w domu lub miejsca w biurze jest szybkie i łatwe, co pozwala zaoszczędzić czas oraz osiągnąć zupełnie nowe poziomy w zakresie organizowania i wydajności.
News360
News360 to bezpłatna aplikacja do wyświetlania spersonalizowanych wiadomości, która rozpoznaje to, co lubisz, a im częściej jej używasz, tym lepiej działa. Ponad 100 000 źródeł oznacza, że zawsze znajdziesz coś ciekawego do przeczytania, a ulubione opowieści możesz zapisać bezpośrednio w programie OneNote jednym naciśnięciem przycisku.
Nextgen Reader
Szybki, przejrzysty i estetyczny czytnik danych RSS dla telefonu Windows Phone. Teraz pozwala na zapisywanie artykułów bezpośrednio w programie OneNote. Miłego czytania!
Office Lens
Aplikacja Office Lens to jak skaner w kieszeni. Już nigdy więcej nie zapomnisz o notatkach z białej lub czarnej tablicy ani nie będziesz szukać zagubionych dokumentów, wizytówek, przepisów lub zapisków na kartkach samoprzylepnych! Dzięki aplikacji Office Lens obrazy staną się niewiarygodnie czytelne i będą się nadawać do ponownego użycia. Rób zdjęcia zawartości, zapisując je bezpośrednio w aplikacji OneNote z automatycznym przycinaniem i oczyszczaniem.
OneNote For AutoCAD
Aplikacja OneNote for AutoCAD pozwala sporządzać notatki wraz z rysunkami w programie AutoCAD. Zwiększa to produktywność profesjonalistów z dziedziny architektury i inżynierii na całym świecie, którzy używają programu AutoCAD do tworzenia rysunków 2D i 3D. Kopia zapasowa tych notatek jest zapisywana w chmurze i w dowolnym czasie można uzyskać do niej dostęp. Użytkownicy będą mogli zobaczyć te notatki, gdy następnym razem otworzą rysunek w programie AutoCAD.
OneNote Class Notebooks
Uporządkuj plany lekcji i zawartość kursu we własnym cyfrowym notesie za pomocą osobistego obszaru roboczego dla każdego ucznia, biblioteki zawartości materiałów informacyjnych i obszaru współpracy na potrzeby lekcji i kreatywnych działań.
OneNote Web Clipper
Program OneNote Web Clipper umożliwia zapisywanie stron sieci Web z przeglądarki w notesach programu OneNote. Wystarczy jedno kliknięcie, aby szybko przechwycić zawartość i zapamiętać więcej rzeczy.
Powerbot for Gmail
Zapisuj ważne wiadomości e-mail, konwersacje i załączniki w programie OneNote bezpośrednio z interfejsu usługi Gmail. Nie trzeba już stale przełączać się między aplikacjami.
WordPress
Redaguj wpisy na platformie WordPress na dowolnym urządzeniu, między platformami, online lub offline w programie OneNote i łatwo używaj ponownie zawartości ze wszystkich istniejących notatek.
Zapier
Zapier to najprostszy sposób połączenia programu OneNote z aplikacjami, których już używasz, takimi jak Salesforce, Trello, Basecamp, Wufoo i Twitter. Używaj tej aplikacji do tworzenia kopii zapasowej notatek, rejestrowania ukończonych zadań lub zapisywania nowych kontaktów, fotografii, stron sieci Web i nie tylko.