יישומים מוצגים
הפק תועלת רבה יותר מ- OneNote באמצעות יישומים ומכשירים אלה.
Brother Web Connection
מכשיר Brother שלך (MFP/סורק מסמכים) יכול לסרוק תמונות ולהעלות אותן ל- OneNote ול- OneDrive ישירות ללא צורך במחשב.
Chegg
תלמידים יכולים לשמור את תשובותיהם החיוניות לשיעורי הבית מ- Chegg Study Q&A ל- OneNote. ניתן לעשות זאת בקלות באמצעות לחצן "גזור זאת" של OneNote. משם, באפשרותך להתחיל לארגן את התשובות שלך לפי נושא, כיתה או מטלה ולאפשר לחפש אותן באופן מיידי ב- OneNote. צור את מדריך הלימוד האולטימטיבי ושתף אותו עם חבריך לכיתה.
cloudHQ
שלב את הערות OneNote שלך עם cloudHQ. סנכרן את המחברות שלך עם שירותי ענן פופולריים אחרים כגון Salesforce,‏ Evernote,‏ Dropbox. שתף פעולה בקלות עם אחרים, שתף את הרעיונות שלך בכל אפליקציה וסנכרן אותם בחזרה באופן אוטומטי ל- OneNote. בנוסף, תוכל לגבות את מחברות OneNote בשירותי ענן אחרים כדי להגן על הרעיונות שלך במקרה שתמחק אותם בטעות.
Newton
שמור הודעות דואר אלקטרוני חשובות ב- OneNote בלחיצה אחת בלבד באמצעות Newton. בין אם מדובר בחשבונית, מתכון או הודעת דואר אלקטרוני חשובה של לקוח, השתמש בשילוב OneNote ב- Newton כדי לרכז הכל במקום אחד.
Docs.com
Docs.com מאפשר למשתמשים להפיץ הערות או חומרי לימוד בין מחברות של OneNote. הדבר מאפשר למורים ותלמידים ברחבי העולם להציג את מחברת OneNote שלך ולעשות בה שימוש חוזר, וכתוצאה מכך הפופולריות וההשפעה שלך בקהילה יגברו.
Doxie Mobile Scanners
Doxie הוא סורק נייר מסוג חדש שניתן לטעון אותו מחדש, כך שתוכל לסרוק מסמכים בכל מקום - ללא צורך במחשב. פשוט הטען אותו והפעל אותו בכל מקום שבו אתה נמצא - והכנס את הנייר, הקבלות והתמונות שברצונך לסרוק, לאחסן בארכיון ולשתף. Doxie סורק בכל מקום ולאחר מכן מבצע סינכרון ל- OneNote כדי לאפשר גישה לכל המסמכים הסרוקים שלך, בכל המכשירים שלך
EDUonGo
EDUonGo מאפשר לכל אחד להשיק לימוד אקדמי או קורס מקוון תוך דקות. תלמידי EDUonGo יכולים לייצא בקלות שיעורים למחברות משלהם. הדבר מקל עליהם לרשום הערות ולשתף תוכן עם אחרים. התלמידים יכולים גם להתחבר לחשבונות OneDrive שלהם. כמורה, תוכל לכלול סרטוני וידאו מתוך Office Mix בשיעורים שלך.
דואר אלקטרוני ל- OneNote
לכוד את הפריטים החשובים לך כשאתה בדרכים על-ידי שליחתם בדואר אלקטרוני ישירות למחברת שלך! שלח מסמכים, הערות, תוכניות נסיעה ועוד אל me@onenote.com ואנו נציב אותם במחברת OneNote שלך, כך שתוכל לגשת אליהם מכל המכשירים שלך.
Epson Document Capture Pro
Document Capture Pro מאפשר לך בקלות לסרוק מסמכים, לערוך עמודים, לשמור קבצים ולהעביר נתונים ליישומים באמצעות סורקי Epson כגון Workforce® DS-30,‏ DS-510,‏ DS-560 ואחרים. מעבר לכך, משתמשים יכולים לסרוק ל- OneNote בנגיעה אחת, כדי לגשת למסמכים בקלות ממכשירים מרובים או לשתף אותם עם אחרים.
eQuil Smartpen2 & Smartmarker
כתוב הערות על כל משטח ושלח אותן ל- OneNote על-ידי הפיכת המשטח לחכם באמצעות eQuil Smartpen2 ו- Smartmarker. זוהי הדרך הטבעית לתעד את המחשבות המבריקות שלך.
Feedly
Feedly מחבר קוראים לסיפורים ולמידע שמלהיבים אותם. השתמש ב- Feedly כדי לגלות תוכן נהדר ולעקוב אחריו, ושמור את המאמרים הטובים ביותר ישירות ב- OneNote בלחיצה אחת.
Paper ו- Pencil מאת FiftyThree
העבר את הרעיונות שלך מ- Pencil אל Paper, ולך צעד אחד קדימה באמצעות OneNote. כתוב וצייר עם יכולת הדיוק המשופרת וקלות השימוש שבהן Pencil ידוע, ואם תטעה פשוט הפוך את העט האלקטרוני ומחק בצורה טבעית - ישירות ב- OneNote. רשום הערות בקלות, הכן רשימות של פעולות לביצוע ושרטט ב- Paper, ולאחר מכן שתף ב- OneNote כדי לבצע פעולות נוספות, כגון עבודה עם אנשים אחרים במחברת משותפת, הוספת הקלטות שמע וגישה לתוכן שלך כמעט מכל מכשיר.
Genius Scan
Genius Scan הוא סורק שנכנס לכיס שלך. הוא מאפשר לך להמיר מסמכי נייר למסמכים דיגיטליים, ליצור קבצי PDF ולאחסן אותם מיד ב- OneNote.
JotNot Scanner
JotNot הופך את ה- iPhone שלך לסורק נייד לעמודים מרובים. באפשרותך להשתמש ב- JotNot לסריקת מסמכים, קבלות, לוחות ציור, כרטיסי ביקור והערות בתבנית אלקטרונית. JotNot מציע כעת שילוב ישיר עם פלטפורמת OneNote של Microsoft, כך שניתן עכשיו לגבות ולארגן במהירות ובקלות את המסמכים הסרוקים באמצעות חשבון OneNote.
Livescribe 3 Smartpen
באמצעות Livescribe 3 smartpen והאפליקציה Livescribe+‎, תוכל פשוט לכתוב על נייר ולראות כיצד הכל מופיע מיד במכשיר הנייד שלך, שבו תוכל לתייג ולחפש את ההערות שלך ולהמיר אותן לטקסט. תוכל לשלוח הכל ל- OneNote כך שההערות והשרטוטים שלך בכתב יד ישתלבו עם שאר המידע החשוב.
Mod Notebooks
Mod הוא מחברת נייר הנגישה מהענן. רשום הערות באמצעות עט ונייר מוכרים, ולאחר מכן תוכל להפוך את העמודים לדיגיטליים ללא תשלום. ניתן לסרוק כל עמוד במחברת שהושלמה ב- OneNote ולשמור אותו לתמיד.
NeatConnect
NeatConnect הופך ערימות נייר למסמכים דיגיטליים ושולח אותם ישירות ל- OneNote - ללא מחשב. מכל חדר בבית, או מכל מקום במשרד, תאימות ה- Wi-Fi וממשק מסך המגע של NeatConnect הופכים את הסריקה ל- OneNote למהירה וקלה ולוקחים את הארגון והפרודוקטיביות לרמות חדשות.
News360
News360 הוא אפליקציית חדשות מותאמת אישית ללא תשלום שלומדת מה אתה אוהב והופכת לחכמה יותר ככל שאתה משתמש בה יותר. עם יותר מ- 100,000 מקורות, תמיד יש משהו מעניין לקרוא, ובאפשרותך לשמור את הכתבות המועדפות עליך ישירות ב- OneNote בהקשה על לחצן.
Nextgen Reader
קורא RSS מהיר, נקי ומרשים עבור Windows Phone. הוא מאפשר לך עכשיו לשמור מאמרים ישירות ב- OneNote. קריאה נעימה!
Office Lens
Office Lens הוא כמו סורק כיס. לעולם לא תחמיץ הערות בלוח ציור או בלוח כיתה, ולעולם לא תצטרך שוב לחפש מסמכים או כרטיסי ביקור שאיבדת, קבלות שנעלמו או פתקים נדבקים פזורים! באורח קסם, Office Lens מאפשר לקרוא את התמונות שלך ולעשות בהן שימוש חוזר. לכוד תוכן ישירות ב- OneNote באמצעות חיתוך וניקוי אוטומטיים.
OneNote For AutoCAD
OneNote for AutoCAD יאפשר לך לרשום הערות לצד השרטוט שלך מתוך AutoCAD. הדבר מגביר את הפרודוקטיביות של מומחי ארכיטקטורה והנדסה ברחבי העולם המשתמשים ב- AutoCAD כדי ליצור שרטוטים דו-ממדיים ותלת-ממדיים. הערות אלה מגובות בענן וניתן לגשת אליהן בכל רגע. המשתמשים יוכלו לראות הערות אלה בפעם הבאה שיפתחו את השרטוט ב- AutoCAD.
OneNote Class Notebooks
ארגן את תוכניות השיעורים ותוכן הקורסים שלך במחברת דיגיטלית משלך באמצעות סביבת עבודה אישית לכל תלמיד, ספריית תוכן לדפי מידע, ושטח שיתוף פעולה לשיעורים ופעילויות יצירתיות.
OneNote Web Clipper
OneNote Web Clipper מאפשר לך לשמור דפי אינטרנט מהדפדפן במחברות OneNote שלך. בלחיצה אחת בלבד, הוא עוזר לך ללכוד פריטים במהירות ולזכור דברים רבים יותר.
Powerbot for Gmail
שמור הודעות דואר אלקטרוני, שיחות וקבצים מצורפים חשובים ב- OneNote ישירות מממשק Gmail. לא תצטרך עוד לקפוץ שוב ושוב בין יישומים.
WordPress
חבר רשומות WordPress בכל מכשיר, בפלטפורמות שונות, במצב מקוון או לא מקוון ב- OneNote, ועשה שימוש חוזר בתוכן מכל ההערות הקיימות בקלות.
Zapier
Zapier הוא הדרך הקלה ביותר לחבר את OneNote ליישומים שבהם אתה כבר משתמש, כגון Salesforce,‏ Trello,‏ Basecamp,‏ Wufoo ו- Twitter. השתמש ביישום זה כדי לגבות הערות, לתעד משימות שהושלמו או לשמור אנשי קשר, תמונות ודפי אינטרנט חדשים, ועוד.