برنامه‌های ویژه
با استفاده از این برنامه‌ها و دستگاه‌ها، استفاده بیشتری از OneNote ببرید.
Brother Web Connection
دستگاه Brother (MFP/اسکنر اسناد) می‌تواند تصاویر را اسکن کرده و بدون نیاز به رایانه آن‌ها را مستقیماً در OneNote و OneDrive بارگذاری نماید.
Chegg
دانش‌آموزان و دانشجویان می‌توانند پاسخ سوالات تکلیف خانگی خود را از Chegg Study Q&A در OneNote ذخیره کنند. با کمک دکمه «بچینید» برنامه OneNote این امر به راحتی امکان‌پذیر می‌باشد. در این برنامه می‌توانید پاسخ‌های خود را بر اساس موضوع، کلاس یا تکلیف درسی مرتب کنید و همه آنها را به صورت قابل جستجو در OneNote داشته باشید. جزوه درسی نهایی را تهیه کنید و آن را با همکلاسی‌های خود به اشتراک بگذارید.
cloudHQ
یادداشت های OneNote خود را با cloudHQ تلفیق کنید. دفترچه های خود را با دیگر سرویس های ابری محبوب مثل Salesforce، Evernote، Dropbox همگام کنید. به آسانی با دیگران همکاری کنید، ایده های خود را در هر برنامه ای به اشتراک بگذارید و به طور خودکار آنها را با OneNote همگام کنید. همچنین از دفترچه های OneNote خود در دیگر سرویس های ابری نسخه پشتیبان تهیه کنید تا اگر به طور ناگهانی ایده های خود را حذف کردید، آنها را محافظت کنید.
Newton
ایمیل‌های مهم را تنها با یک کلیک با استفاده از Newton در OneNote ذخیره کنید. چه فاکتور باشد چه رسید و چه ایمیل مهم مشتری، از OneNote مربوط به Newton برای نگه داشتن همه چیز در کنار هم استفاده کنید.
Docs.com
Docs.com به کاربران امکان می‌دهد تا یادداشت‌ها و محتوای آموزشی را از طریق دفترچه‌های OneNote منتشر کنند. این قابلیت به افرادی مانند معلمان و دانش‌آموزان در سرتاسر دنیا امکان می‌دهد تا دفترچه یادداشت OneNote شما را ببینند و از آن مجدداً استفاده کنند و باعث می‌شود که نفوذ و محبوبیت در جامعه افزایش یابد.
Doxie Mobile Scanners
Doxie یک اسکنر کاغذ جدید است که قابلیت شارژ مجدد را دارد، بنابراین می‌توانید اسناد را در هر جایی که هستید ‌اسکن کنید - بدون اینکه نیاز به رایانه داشته باشید. فرقی نمی‌کند کجا باشید، کافیست آن را شارژ کرده و روشن کنید - انواع کاغذ، رسیدها و عکس‌های خود را در آن قرار داده اسکن کنید، آرشیو نمایید و به اشتراک بگذارید. Doxie در همه جا اسکن می‌کند، سپس تصاویر اسکن شده را در OneNote همگام سازی می‌کند تا بتوانید از طریق همه دستگاه‌های خود به اسناد اسکن شده دسترسی داشته باشید
EDUonGo
EDUonGo به هر کسی اجازه میدهد تا یک آکادمی یا دوره آنلاین را در چند دقیقه راه اندازی کند. دانش‌آموزان EDUonGo میتوانند به آسانی درس ها را به دفترچه های شخصی خود صادر کنند. این گزینه به دانش‌آموزان امکان میدهد به آسانی یادداشت برداری کرده و آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارند. دانش‌آموزان همچنین می توانند به حساب های OneDrive خود متصل شوند. شما به عنوان معلم می توانید ویدیوها را از Office Mix به دروس خود اضافه کنید.
ارسال ایمیل به OneNote
در هر حال حرکت نیز می‌توانید مواردی که برایتان اهمیت دارند را می‌شود را با ایمیل کردن مستقیم آن‌ها به دفترچه یادداشت خود ثبت نمایید! اسناد، یادداشت‌ها، نکات سفر و سایر موارد مهم را به me@onenote.com ارسال کنید تا ما آن‌ها را در دفترچه OneNote شما قرار دهیم و شما بتوانید از طریق تمامی دستگاه‌های خود به آن‌ها دسترسی داشته باشید.
Epson Document Capture Pro
برنامه Document Capture Pro به شما امکان می‌دهد به راحتی اسناد را اسکن کنید، صفحات را ویرایش کنید، پرونده‌ها را ذخیره کنید و داده‌ها را به برنامه‌های اسکن شده با اسکنرهای Epson از قبیل Workforce® DS-30، DS-510، DS-560 و سایر مدل ها انتقال دهید. مهم‌تر از همه اینکه، کاربران می‌توانند تنها با یک بار لمس کردن اسناد را به OneNote اسکن کنند تا بتوانند براحتی از طریق دستگاه‌های مختلف به آن‌ها دسترسی داشته یا آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارند.
eQuil Smartpen2 & Smartmarker
یادداشت‌های خود را روی هر سطحی بنویسید و با تبدیل کردن آن با eQuil Smartpen2 و Smartmarker به سطحی هوشمند، آنها را به OneNote ارسال کنید. این روش طبیعی برای حفظ فکرهای درخشان‌تان است.
Feedly
Feedly ارتباط بین خوانندگان با شرح ماجراها و اطلاعاتی که برایشان اهمیت دارند را برقرار می‌سازد. برای پیدا کردن و سپس دنبال کردن مطالب جالب و در نهایت ذخیره مستقیم بهترین مقالات در OneNote تنها با یک کلیک، از Feedly استفاده کنید.
کاغذ و قلم توسط FiftyThree
ایده های خود را از قلم به کاغذ برده و سپس با OneNote آن را یک مرحله جلوتر ببرید. با قلمی که دقت و راحتی ارتقا یافته آن شناخته شده است، بنویسید و بکشید و اگر اشتباهی کردید تنها کافیست نوک آن را به عقب بکشید و آن را به روشی طبیعی پاک کنید- همه این کارها به طور مستقیم در OneNote. به آسانی یادداشت برداری کنید، چک لیست درست کنید و روی کاغذ طراحی کنید و سپس آن را برای انجام کارهای بیشتر از قبیل همکاری با هم در یک دفترچه مشترک به اشتراک بگذارید، موارد ضبط شده صوتی را اضافه کنید و به طور مجازی از هر دستگاهی به آنها دسترسی داشته باشید.
Genius Scan
Genius Scan بمنزله یک اسکنر جیبی است. این برنامه به شما امکان می‌دهد اسناد کاغذی را به قالب دیجیتالی تبدیل کنید، پرونده‌های PDF ایجاد نمایید و آن‌ها را مستقیماً در OneNote ذخیره کنید.
JotNot Scanner
JotNot دستگاه iPhone شما را به یک اسکنر چندکاره قابل حمل تبدیل می‌کند. با استفاده از JotNot می توانید اسناد، رسیدها، تخته سفیدها، کارت ویزیت ها و یادداشت ها را به صورت یک قالب الکترونیکی اسکن کنید. هم اکنون JotNot قابلیت ادغام مستقیم با پلتفورم OneNote Microsoft را ارائه می‌دهد، بنابراین با استفاده از حساب OneNote خود قادر خواهید بود به‌راحتی و به سرعت از اسکن‌های خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و آن‌ها را سازماندهی کنید.
Livescribe 3 Smartpen
با استفاده از برنامه های Livescribe 3 smartpen و Livescribe+ کافی است آنچه می خواهید را بر روی یک کاغذ بنویسید، سپس مشاهده خواهید کرد نوشته ها به سرعت بر روی دستگاه‌ تلفن همراه شما ظاهر می‌شوند که در آنجا می‌توانید یادداشت‌های به خاطر را بر چسب زده، جستجو کنید و به متون تبدیل نمایید. این امکان را خواهید داشت که همه چیز را به OneNote ارسال کنید، در نتیجه یادداشت‌های دست‌نویس و طراحی‌های شما با سایر اطلاعات مهمی که دارید ادغام خواهند شد.
Mod Notebooks
Mod یک دفترچه کاغذی است که از طریق سیستم ابری قابل دسترسی می‌باشد. یادداشت‌ها را به همان روش قدیمی خودکار و کاغذ انجام دهید، سپس صفحات دیجیتالی شده را به طور رایگان در اختیار داشته باشید. تمامی صفحات یک دفترچه کامل شده را می‌توان با OneNote هنگام سازی و برای همیشه ذخیره کرد.
NeatConnect
NeatConnect نوشته‌های کاغذی را به اسناد دیجیتالی تبدیل می‌کند و آنها را مستقیماً و بدون نیاز به رایانه به OneNote ارسال می‌نماید. سازگاری NeatConnect با Wi-Fi و رابط کاربری لمسی آن این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که از هر نقطه‌ای در منزل یا در محل کار خود به سرعت و به راحتی اسناد را اسکن کرده و به OneNote ارسال نمایید، در نتیجه با صرفه جویی در وقت سطح سازمان و بازده کاری کارکنان را به میزان زیادی ارتقا می‌دهد.
News360
News360 یک برنامه خبری شخصی‌سازی شده است که امکان یادگیری و به خاطر سپردن علایق شما را دارد و هر چه بیشتر از آن استفاده کنید هوشمندانه‌تر عمل خواهد کرد. بواسطه ارتباط این برنامه با بیش از ۱۰۰ هزار منبع، همیشه مطلب جالبی برای خواندن در اختیار خواهید داشت و می‌توانید با ضربه زدن روی یک دکمه، اخبار مورد علاقه خود را مستقیماً در OneNote ذخیره کنید.
Nextgen Reader
خواننده RSS سریع، تمیز و زیبا برای Windows Phone. اکنون به شما امکان می دهد مقاله ها را مستقیماً در OneNote ذخیره کنید. از خواندن لذت ببرید!
Office Lens
Office Lens مانند یک اسکنر جیبی عمل می‌کند. هرگز یادداشت‌های روی تخته یادداشت یا تخته سیاه را از دست نمی‌دهید و نیازی نیست دیگر دنبال اسناد یا کارت ویزیت‌های جابجا شده، رسیدهای گمشده یا یادداشت‌های چسبی نامرتب بگردید! Office Lens عکس‌های شما را به‌طور حیرت انگیزی خوانا و قابل استفاده مجدد می‌نماید. با کمک قابلیت پاک‌سازی و اصلاح خودکار، محتوا را مستقیماً در OneNote ضبط کنید.
OneNote For AutoCAD
OneNote for AutoCAD به شما امکان می‌دهد همزمان با طراحی در AutoCAD یادداشت‌برداری کنید. این باعث می‌شود بهره‌وری معماران و مهندسان استفاده کننده از طراحی‌های دو بعدی و سه بعدی AutoCAD در سرتاسر دنیا بهبود یابد. این یادداشت‌ها در فضای ابری پشتیبان‌گیری شده و هر زمانی قابل دسترسی است. کاربران می‌توانند بار بعدی که طراحی را در AutoCAD باز می‌کنند، آن یادداشت‌ها را ببینند.
OneNote Class Notebooks
با فضای کاری شخصی برای هر دانش‌آموز، کتابخانه محتوا برای جزوه‌ها و تمرین‌ها و یک فضای همکاری برای درس‌ها و فعالیت‌های خلاقانه، برنامه درسی و محتوای درس را در دفترچه یادداشت دیجیتال شخصی‌تان سازماندهی کنید.
OneNote Web Clipper
OneNote Web Clipper به شما امکان می‌دهد صفحات وب را از مرورگر خود در دفترچه‌های OneNote ذخیره کنید. از طریق تنها یک کلیک، این برنامه به شما کمک می‌کند موارد مهم را به سرعت ثبت کرده و چیزهای بیشتری را به خاطر بسپارید.
Powerbot for Gmail
ایمیل ها، مکالمه ها و پیوست‌های مهم را مستقیماً از رابط کاربری Gmail در OneNote ذخیره نمایید. دیگر نیازی نیست بین برنامه‌های مختلف جابه‌جا شوید.
WordPress
پُست های WordPress خود را در هر دستگاه، در هر پلاتفورمی، به صورت آنلاین یا آفلاین در OneNote ایجاد کرده و به آسانی از محتوا همه یادداشت های موجود خود دوباره استفاده کنید.
Zapier
Zapier ساده‌ترین راه برای برقراری ارتباط بین OneNote با برنامه‌هایی که قبلاً استفاده کرده اید، می باشد. به عنوان مثال، Salesforce، Trello، Basecamp، Wufoo و Twitter. از این برنامه برای تهیه نسخه پشتیبان از یادداشت‌ها، ثبت جزئیات کارهای انجام شده یا ذخیره‌ مخاطبین، تصاویر، صفحات وب و سایر موارد جدید استفاده کنید.