Рекомендовані програми
Ще більше можливостей у програмі OneNote за допомогою цих програм і пристроїв.
Brother Web Connection
Ваш пристрій Brother (MFP або сканер документів) дозволяє сканувати зображення та передавати їх до OneNote та OneDrive напряму, без використання ПК.
Chegg
Учні можуть зберігати виконані домашні завдання з розділу "Запитання й відповіді" програми Chegg Study в програмі OneNote за допомогою кнопки "Обітнути", упорядкувати відповіді за темою, предметом або завданням, а також шукати потрібну інформацію в них безпосередньо у OneNote. Створіть повний конспект і поділіться ним з однокласниками.
cloudHQ
Інтегруйте свої нотатки OneNote зі службою cloudHQ. Синхронізуйте свої блокноти з іншими популярними хмарними службами, наприклад Salesforce, Evernote і Dropbox. Співпрацюйте з іншими, діліться своїми ідеями в будь-яких програмах і автоматично синхронізуйте ці нотатки з програмою OneNote. Створюйте резервні копії блокнотів OneNote в інших хмарних сховищах, щоб зберегти свої ідеї, якщо ви випадково видалите їх.
Newton
Newton дає змогу зберігати важливі електронні листи у OneNote одним клацанням. Рахунки-фактури, рецепти, важливі повідомлення від клієнтів і будь-що інше – інтеграція Newton із OneNote допоможе тримати все під рукою.
Docs.com
Служба Docs.com дає змогу користувачам поширювати нотатки або навчальні матеріали за допомогою блокнотів OneNote. Таким чином викладачі та учні в усьому світі можуть переглядати та повторно використовувати ваш блокнот OneNote, що сприяє збільшенню популярності та впливу в спільноті.
Doxie Mobile Scanners
Doxie — це новий вид сканерів для паперів із можливістю заряджання. За допомогою такого сканера можна сканувати документи, де захочете, і комп'ютер для цього не потрібний. Де б ви не знаходилися — просто зарядіть його, увімкніть та починайте вставляти папери, чеки та фотографії, які потрбіно відсканувати, архівувати та надати у спільний доступ. Сканер Doxie працює де завгодно. Після сканування він синхронізує відскановані документи зі службою OneNote, з якої вони доступні на будь-якому вашому пристрої
EDUonGo
Служба EDUonGo дає змогу за лічені хвилини запустити онлайнові навчальні курси або цілу академію. Студенти EDUonGo можуть легко експортувати заняття до власних блокнотів. Завдяки цьому конспектувати заняття та ділитися конспектами з іншими дуже просто! Також можна підключати облікові записи OneDrive. Викладачі мають змогу додавати до занять відео Office Mix.
Надіслати електронною поштою до OneNote
Записуйте важливі для вас речі на ходу, надсилаючи їх електронною поштою у свій блокнот. Надсилайте документи, нотатки, маршрути та багато іншого на me@onenote.com, і ми помістимо їх у ваш блокнот OneNote, за допомогою якого ви зможете переглядати їх з усіх своїх пристроїв.
Epson Document Capture Pro
Програма Document Capture Pro дає змогу легко сканувати документи, редагувати сторінки, зберігати файли та передавати в інші програми дані, відскановані за допомогою сканерів Epson Workforce® DS-30, DS-510, DS-560 та інших моделей. Більш того, користувачі можуть сканувати та зберігати відскановане до OneNote лише в один дотик, а потім легко відкривати ці документи з різних пристроїв і надавати доступ до них іншим користувачам.
eQuil Smartpen2 & Smartmarker
Перо eQuil Smartpen2 та маркер Smartmarker перетворюють будь-яку поверхню на смарт-поверхню, на якій можна робити нотатки та передавати їх до програми OneNote. Записуйте всі свої думки без жодних труднощів!
Feedly
Feedly пропонує підписникам ті історії й інформацію, що їх цікавлять. Ви зможете знаходити чудовий вміст і підписуватися на нього, а найкращі статті – миттєво зберігати просто у OneNote.
Paper та Pencil від корпорації FiftyThree
Занотуйте свої ідеї за допомогою засобів Pencil і Paper, а потім розвиньте їх у програмі OneNote. За допомогою стилуса Pencil можна легко малювати дрібні деталі, а якщо помітите помилку – просто зітріть її, ніби звичайним олівцем із паперу, прямо в програмі OneNote. Створюйте нотатки, контрольні списки та скетчі в програмі Paper та передавайте їх до програми OneNote для подальшої обробки. Передані матеріали можна використовувати для спільної роботи, додавати до них аудіозаписи та користуватися ними практично на будь-якому пристрої.
Genius Scan
Genius Scan – це ваш кишеньковий сканер. Він дає змогу оцифровувати паперові документи, створювати файли PDF і одразу ж зберігати їх до OneNote.
JotNot Scanner
JotNot перетворює ваш iPhone на портативний сканер документів. За допомогою JotNot можна сканувати документи, чеки, дошки, візитні картки та нотатки й переводити їх до електронного формату. Наразі JotNot можна напряму інтегрувати з платформою Microsoft OneNote, що дозволяє швидко та легко створювати резервні копії відсканованих документів та впорядковувати їх за допомогою облікового запису OneNote.
Livescribe 3 Smartpen
Ручка Livescribe 3 smartpen та програма Livescribe+ на ваших очах переносять все, що ви пишете на папері, на ваш мобільний пристрій, де можна додавати позначки, шукати в цих нотатках та перетворювати їх на текст. Можна надіслати все до OneNote, де ваші рукописні примітки та ескізи буде інтегровано з рештою важливої інформації.
Mod Notebooks
Mod – це паперовий блокнот, доступний із хмари. Нотуйте на звичайному папері звичайною ручкою, а потім оцифровуйте нотатки безкоштовно. Кожну сторінку готового блокнота можна синхронізувати з OneNote та зберігати довіку.
NeatConnect
Програма NeatConnect перетворює купи паперів на електронні документи та надсилає їх прямо до OneNote. Комп’ютер для цього не потрібен. Завдяки сумісності NeatConnect із Wi-Fi та сенсорним екраном ви можете швидко й легко сканувати документи та надсилати їх до OneNote, перебуваючи при цьому в будь-якій точці вашого дому чи офісу. Організованість та продуктивність виходять на новий рівень.
News360
News360 — це безкоштовна програма для читання новин, що запам'ятовує ваші вподобання та стає тим розумнішою, чим більше ви її використовуєте. У понад 100 000 джерел завжди можна знайти щось цікаве, а вподобані історії можна зберігати прямо до OneNote одним торканням кнопки.
Nextgen Reader
Швидкий, зручний і красивий переглядач RSS для Windows Phone. Тепер за його допомогою можна зберігати статті безпосередньо до OneNote. Приємного читання!
Office Lens
Використовувати Office Lens — все одно що мати сканер у кишені. З цією програмою ви не пропустите жодної потрібної нотатки з маркерної або крейдової дошки, вам більше не доведеться шукати загублені документи, візитні картки, квитанції або наліпки! Office Lens перетворює текст на зображеннях на такий, що можна прочитати та використовувати. Записуйте вміст прямо у OneNote з автоматичним обтинанням та очисткою.
OneNote For AutoCAD
Програма OneNote for AutoCAD дає змогу додавати нотатки до креслень у пакеті AutoCAD. Спеціалісти з архітектури та будівництва в усьому світі використовують цю функцію, щоб підвищити ефективність роботи з двовимірними та тривимірними кресленнями в AutoCAD. Резервна копія цих нотаток зберігається в хмарі та доступна будь-коли. Користувачі можуть переглядати ці нотатки кожного разу, коли вони відкривають креслення за допомогою AutoCAD.
OneNote Class Notebooks
Зберіть і впорядкуйте плани уроків і вміст курсу у власному цифровому блокноті з персональним робочим простором для кожного учня, бібліотекою вмісту для супровідних матеріалів і простором для співпраці, призначеним для проведення занять і творчої діяльності.
OneNote Web Clipper
Програма OneNote Web Clipper дає змогу зберігати веб-сторінки з браузера в блокнотах OneNote. Тепер можна в одне клацання записати й запам’ятати більше важливих речей.
Powerbot for Gmail
Зберігайте важливі електронні листи, розмови та вкладення в програмі OneNote прямо з інтерфейсу Gmail. Більше не доведеться перестрибувати з однієї програми до іншої.
WordPress
Створюйте дописи WordPress у програмі OneNote на будь-яких пристроях незалежно від платформи та наявності підключення до Інтернету, легко використовуючи вміст із наявних нотаток.
Zapier
Zapier — це найпростіший спосіб з'єднання OneNote з програмами, які ви вже використовуєте, наприклад Salesforce, Trello, Basecamp, Wufoo і Twitter. Скористайтеся цією програмою для резервного копіювання нотаток, збереження даних про завершені завдання або збереження нових контактів, фотографій, веб-сторінок та іншого вмісту.