Najvýznamnejšie aplikácie
Rozšírte možnosti OneNotu pomocou týchto aplikácií a zariadení.
Brother Web Connection
Zariadenie Brother (MFP/skener dokumentov) umožňuje skenovať obrázky a nahrávať ich do OneNotu a OneDrivu priamo bez toho, aby museli medzitým prejsť cez počítač.
Chegg
Študenti môžu ukladať svoje odpovede na domáce úlohy z produktu Chegg Study Q&A do OneNotu. Vďaka tlačidlu Vystrihnúť je to veľmi jednoduché. Svoje odpovede tam môžete usporiadať podľa predmetov, tried a zadaní a vo OneNote ich ihneď bude možné aj hľadať. Vytvorte dokonalého sprievodcu pre štúdium a zdieľajte so svojimi spolužiakmi.
cloudHQ
Integrujte svoje poznámky zaznamenané vo OneNote so službou cloudHQ. Svoje poznámkové bloky môžete synchronizovať s inými populárnymi cloudovými službami, napríklad Salesforce, Evernote, Dropbox. Môžete jednoducho spolupracovať s ostatnými, zdieľať s nimi vlastné nápady týkajúce sa ktorejkoľvek aplikácie a automaticky ich synchronizovať so záznamami vo OneNote. Okrem toho môžete zálohovať svoje poznámkové bloky vytvorené vo OneNote v iných cloudových službách, aby ste svoje nápady ochránili pred náhodným odstránením.
Newton
Newton umožňuje uložiť dôležité e-maily do OneNotu len jediným kliknutím. Či už ide o faktúru, recept alebo dôležitý e-mail od zákazníka, vďaka integrácii Newtonu s OneNotom budete mať všetko pohromade.
Docs.com
Služba Docs.com umožňuje používateľom rozširovať poznámky a učebné materiály v poznámkových blokoch vo OneNote. Ľudia, ako napríklad učitelia a študenti, na celom svete môžu váš poznámkový blok vo OneNote zobrazovať aj používať a vy si tak zvyšujete popularitu a vplyv v komunite.
Doxie Mobile Scanners
Doxie predstavuje nový typ dobíjateľného skenera na papier, s ktorým môžete skenovať dokumenty všade – nepotrebujete ani počítač. Stačí ho nabiť a zapnúť – kdekoľvek ste, môžete vložiť papier, potvrdenky alebo fotografie a naskenovať ich, archivovať a zdieľať. Doxie skenuje všade. Následnou synchronizáciou s OneNotom získate ku všetkým naskenovaným dokumentom prístup vo všetkých svojich zariadeniach
EDUonGo
EDUonGo umožňuje komukoľvek spustenie online akadémie alebo kurzu v priebehu niekoľkých minút. Študenti zaregistrovaní v službe EDUonGo môžu lekcie jednoducho exportovať do svojich prenosných počítačov. Vďaka tomu je písanie poznámok a ich zdieľanie s ostatnými jednoduché. Študenti sa môžu pripojiť aj ku svojim kontám vo OneDrive. Ak ste učitelia, môžete do svojich lekcií vkladať videá zo služby Office Mix.
E-mail do OneNotu
Aj na cestách si môžete zaznamenávať dôležité veci a e-mailom ich potom odosielať priamo do poznámkového bloku! Na adresu me@onenote.com môžete odosielať dokumenty, poznámky, plány ciest a mnohé ďalšie veci, ktoré potom vložíme do vášho onenotového poznámkového bloku. Tam k nim budete mať prístup zo všetkých svojich zariadení.
Epson Document Capture Pro
Document Capture Pro umožňuje jednoducho skenovať dokumenty, upravovať strany, ukladať súbory a do aplikácií prenášať údaje naskenované skenermi Epson, ako sú napríklad Workforce® DS-30, DS-510, DS-560 a ďalšie. Používatelia môžu navyše jediným dotykom skenovať do OneNotu, vďaka čomu majú k dokumentom jednoduchý prístup z viacerých zariadení a môžu ich zdieľať s ostatnými.
eQuil Smartpen2 & Smartmarker
Napíšte svoje poznámky na akýkoľvek povrch a odošlite ich do OneNotu tak, že povrch zmeníte na inteligentný pomocou nástrojov eQuil Smartpen2 a Smartmarker. Tento spôsob zaznamenania brilantných nápadov je najprirodzenejší.
Feedly
Feedly prináša čitateľom príbehy a informácie, ktoré ich zaujímajú. Pomocou aplikácie Feedly môžete objaviť a sledovať skvelý obsah. Najlepšie články si potom jediným kliknutím uložíte priamo do OneNotu.
Papier a Ceruzka od spoločnosti FiftyThree
Svoje nápady preneste nástrojom Ceruzka na Papier a s OneNotom môžete ísť ešte ďalej. Ceruzka je známa tým, že umožňuje presnejšie zapisovanie a kreslenie a ak sa pomýlite, stačí dotykové pero použiť ako gumu prirodzeným spôsobom – a to všetko priamo vo OneNote. Jednoducho zaznamenávajte poznámky, vytvárajte si zoznamy úloh a náčrty na Papier a potom ich zdieľajte vo OneNote, ktorý vám umožní spolupracovať v zdieľanom poznámkovom bloku, pridávať zvukové záznamy a mať prístup k svojmu obsahu prakticky odkiaľkoľvek.
Genius Scan
Genius Scan predstavuje váš vreckový skener. Umožňuje digitalizovať papierové dokumenty, vytvárať PDF súbory a okamžite ich ukladať do OneNotu.
JotNot Scanner
JotNot premení váš iPhone na prenosný všestranný skener. JotNot môžete použiť na skenovanie dokumentov, potvrdeniek, tabúľ, vizitiek a poznámok do elektronického formátu. JotNot teraz umožňuje priamu integráciu s platformou OneNote spoločnosti Microsoft, svoje skeny teda môžete rýchlo a jednoducho zálohovať a usporadúvať pomocou konta OneNote.
Livescribe 3 Smartpen
Pomocou pera Livescribe 3 smartpen a aplikácie Livescribe+ môžete jednoducho písať na papier a sledovať, ako sa všetko okamžite zobrazí vo vašom mobilnom zariadení. Tu môžete svoje poznámky označovať, prehľadávať alebo konvertovať na text. Všetko môžete odoslať do OneNotu, kde sa vaše rukou písané poznámky a skice začlenia medzi ostatné dôležité informácie.
Mod Notebooks
Mod je fyzický poznámkový blok, ku ktorému možno získať prístup z cloudu. Zapíšte si poznámky bežným spôsobom perom na papier, potom ich bezplatne digitalizujte. Každú stranu dokončených poznámkových blokov možno synchronizovať s OneNotom a uložiť navždy.
NeatConnect
NeatConnect spraví z kôp papierov digitálne dokumenty, ktoré odošle priamo do OneNotu. Netreba na to ani počítač. Vďaka tomu, že je NeatConnect kompatibilný s Wi-Fi a má dotykové rozhranie, je skenovanie do OneNotu rýchle a jednoduché bez ohľadu na to, v ktorej miestnosti v dome alebo na ktorom mieste na pracovisku sa nachádzate. Ušetríte tak čas a posuniete organizáciu aj produktivitu na vyššiu úroveň.
News360
News360 je bezplatná prispôsobená aplikácia na čítanie správ, ktorá sa používaním postupne prispôsobuje vášmu vkusu. Vďaka viac ako 100 000 zdrojom informácií vždy nájdete niečo zaujímavé na čítanie. Obľúbené príbehy si môžete jedným ťuknutím na tlačidlo uložiť priamo do OneNotu.
Nextgen Reader
Rýchla, výkonná a skvelá čítačka RSS pre Windows Phone. Teraz umožňuje ukladať články priamo do OneNotu. Prajeme vám príjemné čítanie.
Office Lens
Keď máte Office Lens, akoby ste mali vo vrecku skener. Už sa vám nikdy nestane, že by ste si niečo zabudli alebo nestihli opísať z tabule alebo že by ste museli hľadať dokumenty či vizitky, ktoré ste niekam založili, alebo recepty či lepiace papieriky s poznámkami, ktoré sa vám kamsi stratili. Pomocou aplikácie Office Lens sa budú dať obrázky až zázračne dobre čítať a znova používať. Vďaka automatickému orezávaniu a čisteniu môžete obsah zaznamenávať priamo do OneNotu.
OneNote For AutoCAD
OneNote pre AutoCAD vám umožňuje písať poznámky ku kresbe v programe AutoCAD. Zvyšuje sa tým produktivita špičkových architektov a inžinierov z celého sveta, ktorí pomocou programu AutoCAD vytvárajú 2D a 3D kresby. Tieto poznámky sa zálohujú do cloudu a máte k nim neustále prístup. Keď používatelia kresbu nabudúce otvoria v programe AutoCAD, poznámky tam uvidia.
OneNote Class Notebooks
Organizujte si plány lekcií a obsah kurzov vo vlastnom digitálnom poznámkovom bloku s osobným pracovným priestorom pre každého študenta, knižnicou obsahu s podkladmi a priestorom na spoluprácu v rámci lekcií a kreatívnych aktivít.
OneNote Web Clipper
OneNote Web Clipper umožňuje ukladať webové stránky z prehliadača do onenotových poznámkových blokov. Jediným kliknutím pomáha rýchlo zaznamenať obsah a zachytiť čo najviac udalostí z vášho života.
Powerbot for Gmail
Ukladajte si dôležité e-maily, konverzácie a prílohy do OneNotu priamo z rozhrania Gmailu. Už nemusíte prepínať medzi jednotlivými aplikáciami.
WordPress
Vytvárajte svoje príspevky WordPress na akomkoľvek zariadení, medzi platformami, online alebo offline vo OneNote a jednoducho opakovane využite obsah všetkých svojich poznámok.
Zapier
Zapier predstavuje najjednoduchší spôsob prepojenia OneNotu s aplikáciami, ktoré už používate, ako napríklad Salesforce, Trello, Basecamp, Wufoo a Twitter. Pomocou tejto aplikácie môžete zálohovať poznámky, uchovávať záznamy dokončených úloh alebo ukladať nové kontakty, fotografie, webové stránky a ďalšie položky.