ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟଯୁକ୍ତ ଆପ୍ଲିକେସନ୍
ଏହି ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ଏବଂ ଡିଭାଇସ୍‌ସମୂହ ସହିତ OneNote ର ଅଧିକ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ.
Brother Web Connection
ଆପଣଙ୍କର Brother ମେସିନ୍ (MFP/ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ ସ୍କେନର୍) ପ୍ରତିଛବି ସ୍କେନ୍ କରିପାରେ ଏବଂ OneNote କୁ ସେଗୁଡିକୁ ଅପ୍‌ଳୋଡ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ OneDrive ସିଧାସଳଖଭାବରେ ଏକ PC ମାଧ୍ୟମରେ ଯାଇ କରନ୍ତୁ.
Chegg
ଛାତ୍ରମାନେ OneNoteକୁ Chegg Study Q&A ଠାରୁ ସେମାନଙ୍କର କଠିନ ଗୃହକାର୍ଯ୍ୟର ଉତ୍ତର ସଂରକ୍ଷଣ କରିପାରିବେ. ଏହା OneNote ର "କ୍ଲିପ୍ ଇଟ୍"ବଟନ୍‌ ସହିତ ସହଜ. ସେଠାରୁ, ଆପଣ OneNote ରେ ଏହାକୁ ସିଧା ସଳଖ ଖୋଜିପାରିବା ଏବଂ ବିଷୟ୍, ଶ୍ରେଣୀ କିମ୍ବା ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ତରର କାର୍ଯ୍ୟସଂସ୍ଥା ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ. ଏକ ଆଧାରଭୁକ୍ତ ପାଠ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତିଆରି କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସହପାଠୀଙ୍କ ସହିତ ଅଶୀଂଦାର କରନ୍ତୁ.
cloudHQ
cloudHQ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ OneNote ଏକତ୍ର କରନ୍ତୁ. ଆପଣଙ୍କ ଟିପାଖାତାଗୁଡିକ ଅନ୍ୟ ଲୋକପ୍ରିୟ କ୍ଲାଉଡ୍ ସେବାଗୁଡିକ ଯେପରି Salesforce, Evernote, Dropbox ସହିତ ସିଂକ୍ରୋନାଇଜ୍ କରନ୍ତୁ. ସହଜରେ ଅନ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସହଯୋଗିତା କରିବ, ଯେକୌଣସି ଆପ୍ଲିକେସନରେ ଆପଣଙ୍କ ବିଚାର ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ, ଏବଂ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତଭାବେ ସେଗୁଡିକୁ OneNoteକୁ ସିଂକ୍ରୋନାଇଜ୍ କରନ୍ତୁ. ଆହୁରୀ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ OneNote ଟିପାଖାତାଗୁଡିକ ଅନ୍ୟ କ୍ଲାଉଡ୍ ସେବାଗୁଡିକରେ ବ୍ୟାକଅପ୍ କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ବିଚାରକୁ ପ୍ରତିରୋଧ କରିବାକୁ ଦୁର୍ଘଟଣାବସତଃ ଯଦିଅ ଆପଣ ସେଗୁଡିକୁ ବିଲୋପିତ କରିଛନ୍ତି.
Newton
Newton ବ୍ୟବହାର କରି କେବଳ ଏକ କ୍ଲିକ୍‌ ସହିତ OneNote କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଇମେଲ୍‌ଗୁଡିକ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ. ଏହା ଏକ ଇନଭଏସ୍‌, ଏକ ରେସିପି, କିମ୍ବା ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଗ୍ରାହକ ଇମେଲ୍‌ ତାହା ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି, ସବୁକିଛି ଏକତ୍ର ରଖିବାକୁ Newton ର OneNote ଏକୀକରଣ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ.
Docs.com
Docs.com ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ OneNote ନୋଟ୍‌ବୁକ୍‌ଗୁଡିକ ମାଧ୍ୟମରେ ନୋଟ୍ସ ବିତରଣ କିମ୍ଵା ଉପାଦାନଗୁଡିକ ଜାଣିବାକୁ ଅନୁମତି କରିଥାଏ. ଏହା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଯେପରି କି ଶିକ୍ଷକ ଏବଂ ଛାତ୍ର ଏବଂ ସାରା ବିଶ୍ଵର ଛାତ୍ରଗଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର OneNote ନୋଟ୍‌ବୁକ୍ ପୁନଃବ୍ୟବହାର ଏବଂ ଦେଖିବାକୁ, ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି କରିବା ଏବଂ ସମ୍ପ୍ରଦାୟରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବାରେ ସାମର୍ଥ୍ୟ କରାଇଥାଏ.
Doxie Mobile Scanners
Doxie ହେଉଛି ଏକ କାଗଜ ସ୍କେନର୍ ଯାହା ରିଚାର୍ଜ୍ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଠାରେ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡିକୁ ସ୍କେନ୍ କରିପାରିବେ – କମ୍ପ୍ୟୁଟର୍ ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ. କେବଳ ଏହା ଚାର୍ଜ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଟର୍ନ୍ ଅନ୍ କରନ୍ତୁ, ଯେଉଁଠାରେ ବି ଆପଣ ଥାଆନ୍ତୁ – ଆପଣଙ୍କର କାଗଜ, ରସିଦ, ଏବଂ ଫଟୋ ସ୍କେନ୍, ସଂଗୃହିତ, ଏବଂ ଅଂଶୀଦାର କରିବାକୁ ସନ୍ନିବେଶ କରନ୍ତୁ. Doxie ଯେକୌଣସି ଠାରେ ସ୍କେନ୍ କରିପାରେ, ତାପରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଡିଭାଇସ୍‌ଗୁଡିକରେ, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡିକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ OneNote କୁ ସିଂକ୍ରୋନାଇଜ୍ କରନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଡିଭାଇସ୍
EDUonGo
EDUonGo ସର୍ବଦା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅନୁମତି କରିଥାଏ ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ଏକାଡେମୀ କିମ୍ୱା ମିନିଟରେ କୋର୍ସ୍ ଉନ୍ମୋଚନ କରିବାକୁ. EDUonGo ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ସହଜରେ ସେମାନଙ୍କ ନିଜ ଟିପାଖାତାଗୁଡିକରେ ଶିଖିବା ଏକ୍ସପର୍ଟ୍ କରିପାରିବେ. ଏହା ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ପାଇଁ ସହଜ କରିଥାଏ ନୋଟଗୁଡିକ ନେବାକୁ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିବାକୁ. ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ସେମାନଙ୍କ OneDrive ଆକାଉଣ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ସଂଯୋଗ କରିପାରିବେ. ଶିକ୍ଷକ ଭାବେ, Office Mixରେ ଆପଣଙ୍କ ଶିଖିବାରେ ଆପଣ ଭିଡିଓ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିପାରେ.
OneNote କୁ ଇମେଲ୍ କରନ୍ତୁ
ଆପଣ ଭ୍ରମଣ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ନୋଟ୍‌ବୁକ୍‌କୁ ସିଧାସଳଖ ଭାବରେ ସେଗୁଡିକୁ ଇମେଲ୍ କରି ଆପଣଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଥିବାକୁ ଅକ୍ତୋଆର କରନ୍ତୁ! ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍, ନୋଟ, ଇନିସିଆରୀ, ଏବଂ ଅଧିକ କିଛି me@onenote.com କୁ ପ୍ରେରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆମେ ତାହାକୁ ଆପଣଙ୍କର OneNote ନୋଟ୍‌ବୁକ୍‌ ଠାରେ ରଖିବୁ, ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଡିଭାଇସ୍‌ଗୁଡିକ ଠାରୁ ସେଗୁଡିକୁ ପାଇପାରିବେ.
Epson Document Capture Pro
Document Capture Pro ଆପଣଙ୍କୁ ସହଜରେ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ ସ୍କେନ୍, ପୃଷ୍ଠା ସମ୍ପାଦନ, ଫାଇଲ୍ ସଞ୍ଚୟ, ଏପ୍ସନ୍ ସ୍କେନର୍ ସହିତ ସ୍କେନ୍ ହୋଇଥିବା ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ଗୁଡିକୁ ଡାଟା ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରିବାଯେପରି କି Workforce® DS-30, DS-510, DS-560 ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ. ଅଧିକ କଣ, ଉପଭୋକ୍ତାଗଣ ଏକ ସ୍ପର୍ଶ ସହିତ OneNote କୁ ଉପଭୋକ୍ତାଗଣ ସ୍କେନ୍ କରିପାରିବେ, ସହଜରେ ଏକାଧିକ ଡିଭାଇସ୍ ଗୁଡିକ ଠାରୁ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ ପ୍ରବେଶ କରିବା କିମ୍ଵା ଅନ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିବା.
eQuil Smartpen2 & Smartmarker
ଯେକୌଣସି ସର୍ଫେସରେ ଆପଣଙ୍କ ନୋଟଗୁଡିକ ଲେଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ eQuil Smartpen2 ଏବଂ Smartmarker ସହିତ ଏକ ସ୍ମାର୍ଟ୍ ସର୍ଫେସ୍ ଦ୍ୱାରା ତିଆରି କରି OneNoteକୁ ସେଗୁଡିକୁ ପ୍ରେରଣ କରନ୍ତୁ. ଆପଣଙ୍କ ଉଜ୍ଜ୍ବଳ ଭାବନାଗୁଡିକ ଆୟତ୍ତ କରିବାର ଏହା ହୋଉଛି ସ୍ବାଭାବିକ ରାସ୍ତା.
Evernote ରୁ OneNote ଆମଦାନିକାରୀ
ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ନୋଟ୍‌ଗୁଡିକୁ Evernote ଠାରୁ OneNote କୁ ସହଜରେ ଆମଦାନି କରନ୍ତୁ. ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଏପରି ଉପାୟରେ ସଙ୍ଗଠିତ ରଖିବୁ ଯାହା ଆପଣ ପସନ୍ଦ କରିବେ, ଫଳରେ ଆପଣ ଯେଉଁଠାରେ ଛାଡିଥିଲେ ଠିକ୍‌ ସେଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ.
Feedly
ସେମାନେ ଚାହୁଁଥିବା ସୂଚନା ଏବଂ କାହାଣୀଗୁଡିକ ସହିତ ରିଡର୍ ସଂଯୋଗ Feedly କରନ୍ତୁ. ଉତ୍ତମ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଅନୁସରଣ ଏବଂ ଆବିଷ୍କାର କରିବାକୁ feedly ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ, ତାପରେ ଏକ କ୍ଲିକ୍‌ରେ OneNote କୁ ସିଧାସଳଖଭାବରେ ଉତ୍ତମ ନିବନ୍ଧଗୁଡିକ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ.
ତେପନ ଦ୍ୱାରା କାଗଜ ଏବଂ ପେନସିଲ୍
ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହ ପେନସିଲରୁ ଆକାଗକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ତାପରେ OneNote ସହ ପରବର୍ତ୍ତି ଷ୍ଟେପ୍ ନିଅନ୍ତୁ. ବର୍ଦ୍ଧିତ ପ୍ରେସିସନ୍ ସହ ଲେଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଅଙ୍କନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସୁପ୍ରବେଶ ପେନସିଲ୍ ପାଇଁ ଜଣାଯାଇଥାଏ, ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଭୁଲ୍ କରୁଛନ୍ତି କେବଳ - ସମସ୍ତ ସିଧା ସଳଖ OneNoteରେ ଏକ ପ୍ରାକୃତିକ ଉପାୟରେ ଷ୍ଟାଇଲସ୍ ଫ୍ଲିପ୍ ଏବଂ ଲିଭାନ୍ତୁ. ଟିପ୍ପଣୀଗୁଡିକ ସହଜରେ ନେବାକୁ, ପରୀକ୍ଷଣ ତାଲିକାଗୁଡିକ ଏବଂ ସ୍କେଚ୍ କାଗଜରେ ତାପରେ ଅଂଶିଦାର କରନ୍ତୁ ତାପରେ OneNoteରୁ ଅଧିକ କରିବାକୁ, ଯେପରିକି ଏକ ଅଂଶିଦାର ନୋଟବୁକରେ ଏକତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା, ଅଡିଓ ରେକର୍ଡିଂରେ ଯୋଡନ୍ତୁ ଏବଂ କୌଣସି ଡିଭାଇସରୁ ବାସ୍ତବରେ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟବସ୍ତୁ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ.
Genius Scan
ଆପଣଙ୍କର ପକେଟ୍‌ଋଏ Genius Scan ହେଉଛି ଏକ ସ୍କେନର୍. ଏହା ଆପଣଙ୍କର କାଗଜ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍‌କୁ ଡିଜିଟାଇଜ୍ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ, PDF ଫାଇଲ୍ ସୃଷ୍ଟି ଏବଂ ତୁରନ୍ତ OneNote ରେ ସେଗୁଡିକୁ ଗଚ୍ଛିତ କରିବାକୁ ଦେଇଥାଏ.
IFTTT
IFTTT ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସରଳ ବିବରଣୀ ସହିତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ସଂଯୋଜନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଦିଏ – ଯଦି ଏହା ତାହାପରେ ଅଟେ. ସ୍ଵତଃସ୍ପୃତଭାବରେ ପୃଷ୍ଠା ସୃଷ୍ଟି, ବିଷୟବସ୍ତୁ ସିଂକ୍ରୋନାଇଜ୍ କରୁଥିବା ପ୍ରାପ୍ତେସୁଗୁଡିକୁ ସୃଷ୍ଟି ଏବଂ ଅଂଶୀଦାର କରିବାକୁ IFTTT ରେ OneNote ଚ୍ୟାନେଲ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ, ଏବଂ 80 ଠାରୁ ଅଧିକ ଉତ୍ପାଦ ଏବଂ ସେବାସମୂହରେ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ.
JotNot Scanner
JotNot ଆପଣଙ୍କର iPhone ଏକ ପୋର୍ଟେବୁଲ୍ ମଲ୍ଟିପେଜ୍ ସ୍କାନର୍‌‌କୁ ରୂପାନ୍ତର କରିଥାଏ. ଆପଣ ଏକ ଇଲୋକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଫର୍ମାଟ୍‌କୁ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍, ରସିଦ, ହ୍ଵାଇଟ୍‌ବୋର୍ଡ୍, ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଡ ଏବଂ ନୋଟ୍ ସ୍କାନ୍‌ କରିବାକୁ JotNot ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ. JotNot ବର୍ତ୍ତମାନ Microsoftର OneNote ପ୍ଲାଟ୍‌ଫର୍ମ୍ ସହିତ ସିଧାସଳଖ ମିଶ୍ରଣ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ନିଜର OneNote ଏକାଉଣ୍ଟ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ଆପଣଙ୍କର ସ୍କାନ୍‌ଗୁଡିକୁ ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ସହଜରେ ବ୍ୟାକ୍‌ଅପ୍ ଏବଂ ସଙ୍ଗଠିତ କରିପାରିବେ.
Livescribe 3 Smartpen
Livescribe 3 smartpen ଏବଂ Livescribe+ ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ସହିତ, କାଗଜରେ ଲେଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ମୋବାଇଲ୍ ଡିଭାଇସ୍‌ରେ ତୁରନ୍ତ ସବୁକିଛି ଦେଖାଯାଉଥିବା ଦେଖନ୍ତୁ, ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଟ୍ୟାଗ୍, ସନ୍ଧାନ ଏବଂ ପାଠ୍ୟକୁ ଆପଣଙ୍କର ନୋଟ୍ ରୁପାନ୍ତର କରନ୍ତୁ. ଆପଣ OneNote କୁ ସବୁକିଛି ପ୍ରେରଣ କରିପାରିବେ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କର ହସ୍ତଲିଖନ ନୋଟ୍‌ ଏବଂ ସ୍କେଚ୍‌ଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କର ଅବଶିଷ୍ଟ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ସହିତ ଇଣ୍ଟିଗ୍ରେଟ୍ ହୋଇପାରିବ.
Mod Notebooks
ମୋଡ୍ ହେଉଛି ଏକ କାଗଜ ନୋଟ୍‌ବୁକ୍ ଯାହା କ୍ଲାଉଡ୍ ଠାରୁ ପ୍ରବେଶଯୋଗ୍ୟ ଅଟେ. ପେନ୍ ଏବଂ କାଗଜରେ ନୋଟ୍ କରନ୍ତୁ, ତାପରେ ଆପଣଙ୍କର କାଗଜ‌ଗୁଡିକୁ ମାଗଣାରେ ଡିଜିଟାଇଜ୍ କରନ୍ତୁ. ଏକ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିବା ନୋଟ୍‌ବୁକ୍‌ର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୃଷ୍ଠା OneNote କୁ ସିଂକ୍ରୋନାଇଜ୍ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ସର୍ବଦା ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷିତ ହୋଇପାରିବ.
NeatConnect
NeatConnect କାଗଜ ପିଲେ ଡିଜିଟାଲ୍ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରେ ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ ସିଧା OneNote କୁ ପ୍ରେରଣ କରେ – ବିନା ଏକ କମ୍ପ୍ୟୁଟର୍. ଆପଣଙ୍କର ଘରେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକୋଷ୍ଠ ଠାରୁ, କିମ୍ଵା ଅଫିସ୍‍ରେ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନ ଠାରୁ, NeatConnect'ର Wi-Fi ସୁସଙ୍ଗତତା ଏବଂ ଟଚସ୍କ୍ରିନ୍ ମୁଖପୃଷ୍ଠା ସ୍କେନ୍ କରେ ଯାହା OneNote ଦ୍ରୁତ ଏବଂ ସହଜ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ସମୟ ସଂରକ୍ଷଣ କରିପାରିବେ, ଯାହା ସଂସ୍ଥା ଏବଂ ଉତ୍ପାଦକୁ ଏକ ନୂତନ ସ୍ତରକୁ ନିଏ.
News360
News360 ହେଉଛି ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତକରଣ ହୋଇଥିବା ନ୍ୟୁଜ୍ ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ଯାହା ଏହା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଅଧିକ ସ୍ମାର୍ଟର୍ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବାକୁ ଏବଂ ଆପଣ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଶିଖାଏ. 100,000+ ଉତ୍ସ ଠାରୁ ଅଧିକରେ, ସର୍ବଦା ପଠନ କରିବାକୁ କିଛି ଆକର୍ଷଣୀୟ ରହିଛି, ଏବଂ ଆପଣ ଏକ ବଟନ୍‌ର ଏକ ଟାପ୍ ସହିତ OneNote କୁ ସିଧାସଳଖ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ପସନ୍ଦିତା କାହାଣୀ ସଂରକ୍ଷଣ କରିପାରିବେ.
Nextgen Reader
Windows Phone ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ତୀବ୍ର, ସ୍ପଷ୍ଟ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର RSS ରିଡର୍. ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କୁ OneNote ରେ ସିଧା ଆର୍ଟିକିଲ୍ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାକୁ ଦେଉଛି. ଖୁସି ପଢ଼ିବା!
Office Lens
Office Lens ହେଉଛି ଆପଣଙ୍କର ପକେଟ୍‌ରେ ଏକ ସ୍କାନର୍ ପରି. କେବେବି ଏକ ହ୍ଵାଇଟ୍‌ବୋର୍ଡ୍ କିମ୍ଵା ବ୍ଲାକ୍‌ବୋର୍ଡ୍‌ର ନୋଟ୍ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏବଂ କେବେବି ଭୂଲ୍ ସ୍ଥାନରେ ରଖାଯାଇଥିବା ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଡ, ହଜିଥିବା ରସିଦ କିମ୍ଵା ଷ୍ଟ୍ରେ ଷ୍ଟିକ୍ ନୋଟ୍ ପୁନର୍ବାର ଖୋଜନ୍ତୁ ନାହିଁ! Office Lens ଆପଣଙ୍କର ଛବିଗୁଡିକୁ ଯାଦୁକର ଭାବରେ ପଠନଯୋଗ୍ୟ ଏବଂ ପୁନଃ-ବ୍ୟବହାର ଯୋଗ୍ୟ କରେ. ସ୍ଵତଃସ୍ପୃତ ଟ୍ରିମ୍‌ ଏବଂ ପରିଷ୍କାର କରିବା ସହିତ OneNote ରେ ବିଷୟବସ୍ତୁ କ୍ୟାପଚର୍‌ କରନ୍ତୁ.
OneNote For AutoCAD
AutoCAD ପାଇଁ OneNote AutoCAD ମଧ୍ୟରୁ ଆପଣଙ୍କର ଅଙ୍କନ ସହିତ ନୋଟ୍ ନେବାକୁ ଦେଇଥାଏ. ଏହା 2D ଏବଂ 3D ଅଙ୍କନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ AutoCAD ବ୍ୟବହାର କରି ସାରା ବିଶ୍ଵରେ ଆର୍କେଟେକ୍ଟ୍ ଏବଂ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ପ୍ରଫେସନାଲଗଣଙ୍କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିଥାଏ. ଏହି ନୋଟ୍‌ଗୁଡିକ କ୍ଲାଉଡ୍‌କୁ ବ୍ୟାକ୍‌ଅପ୍ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ପ୍ରବେଶ କରିହେବ. ଉପଭୋକ୍ତାଗଣ AutoCAD ରେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଅଙ୍କନ ଖୋଲିବା ସମୟରେ ଏହି ନୋଟ୍‌ଗୁଡିକୁ ଦେଖିପାରିବେ.
OneNote Class Notebooks
ସଂସ୍ଥା ଆପଣଙ୍କର ଅଧ୍ୟାୟ ପ୍ଲାନ୍ ଏବଂ କୋର୍ସ୍ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ନିଜର ଡିଜିଟାଲ୍ ନୋଟ୍‌ବୁକ୍ ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଛାତ୍ରଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥାନ, ହ୍ୟାଣ୍ଡ୍‌ଆଉଟ୍ ପାଇଁ ଏକ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଲାଇବ୍ରେରୀ, ଏବଂ ଅଧ୍ୟାୟ ଏବଂ କ୍ରିଏଟିଭ୍ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପଗୁଡିକ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରଣ ସ୍ଥାନ.
OneNote ୱେବ୍‌ କ୍ଲିପର୍‌
OneNote ୱେବ୍‌ Clipper ଆପଣଙ୍କ OneNote ନୋଟ୍‌ବୁକ୍‌ଗୁଡିକରେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ରାଉଜର୍ ଠାରୁ ୱେବ୍‌ପୃଷ୍ଠାଗୁଡିକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦିଏ. କେବଳ ଏକ କ୍ଲିକ୍‌ରେ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମନେରଖିବା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଶୀଘ୍ର ଆୟତ୍ତ କରିବାରେ ସହାୟତା କରେ.
Powerbot for Gmail
Gmail ଇଣ୍ଟରଫେସରୁ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ଇମେଲଗୁଡିକ, ବାର୍ତ୍ତାଳାପଗୁଡିକ ଏବଂ ସଂଲଗ୍ନଗୁଡିକ OneNoteକୁ ସିଧାସଳଖ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ. ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକ ପଛ ଓ ଆଗକୁ ଲମ୍ପ ମାରନ୍ତୁ ନାହିଁ.
WordPress
OneNoteରେ ଅନଲାଇନ୍ କିମ୍ୱା ଅଫଲାଇନ୍, କୌଣସି ଡିଭାଇସ୍, କ୍ରସ୍‌- ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଆପଣଙ୍କ WordPress ପୋଷ୍ଟ୍ ରଚନା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସହଜରେ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ତ ବିଦ୍ୟମାନ ନୋଟଗୁଡିକ ଠାରୁ ବିଷୟବସ୍ତୁ ପୁନଃବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ.
Zapier
ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ସହିତ OneNote ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ Zapier ହେଉଛି ସହଜତମ ପଥ, ଯେପରି କି Salesforce, Trello, Basecamp, Wufoo ଏବଂ Twitter. ନୋଟ୍ ବ୍ୟାକ୍‌ଅପ୍ କରିବାକୁ ଏହି ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ, ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିବା ଟାସ୍କଗୁଡିକର ଏକ ରେକର୍ଡ୍ ରଖନ୍ତୁ କିମ୍ଵା ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ, ଫଟୋ, ୱେବ୍‌ ପୃଷ୍ଠା ଏବଂ ଅଧିକ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ.