Piedāvātās lietojumprogrammas
Izmantojot šīs programmas un ierīces, iegūstiet plašākas OneNote lietošanas iespējas.
Brother Web Connection
Jūsu Brother ierīce (MFP/dokumentu skeneris) var skenēt attēlus un augšupielādēt tos programmā OneNote un pakalpojumā OneDrive nepastarpināti, bez datora.
Chegg
Skolēni savas mājasdarbu atbildes no Chegg Study līdzekļa Jautājumi un atbildes var saglabāt programmā OneNote. Izmantojot OneNote pogu Izgriezt to, tas ir vienkārši. Pēc tam varat sākt kārtot atbildes pēc tēmas, mācību priekšmeta vai uzdevuma, un tas viss uzreiz kļūst meklējams programmā OneNote. Izveidojiet galīgo mācību ceļvedi un koplietojiet ar saviem klasesbiedriem.
cloudHQ
Integrējiet savas OneNote piezīmes ar cloudHQ. Sinhronizējiet savas piezīmju grāmatiņas ar citiem populāriem mākoņpakalpojumiem, piemēram, Salesforce, Evernote vai Dropbox. Ērti sadarbojieties ar citiem, dalieties ar savām idejām jebkurā lietojumprogrammā un automātiski sinhronizējiet tās atpakaļ programmā OneNote. Dublējiet arī savas OneNote piezīmju grāmatiņas citos mākoņpakalpojumos, lai aizsargātu savas idejas gadījumam, ja nejauši tās izdzēšat.
Newton
Izmantojot Newton, ar vienu klikšķi saglabājiet svarīgus e-pasta ziņojumus programmā OneNote. Vai tas ir rēķins, recepte vai svarīgs klienta e-pasta ziņojums, izmantojiet rīka Newton OneNote integrāciju, lai visu saglabātu vienkopus.
Docs.com
Docs.com ļauj lietotājiem izplatīt piezīmes vai mācību materiālus, izmantojot OneNote piezīmju grāmatiņas. Tas ļauj personām, piemēram, skolotājiem un skolēniem, no visas pasaules skatīt un atkārtoti izmantot jūsu OneNote piezīmju grāmatiņu, tā vairojot popularitāti un ietekmi kopienā.
Doxie Mobile Scanners
Doxie ir jauna veida papīra skeneris, kas ir atkārtojami uzlādējams, tāpēc savus dokumentus varat skenēt jebkur - dators nav nepieciešams. Vienkārši uzlādējiet ierīci un ieslēdziet, lai kur jūs arī būtu, - ievietojiet papīru, kvītis vai fotogrāfijas, lai tās skenētu, arhivētu un koplietotu. Doxie skenē jebkur, pēc tam sinhronizē saturu ar programmu OneNote, lai jūs varētu piekļūt saviem skenētajiem dokumentiem no jebkuras ierīces.
EDUonGo
EDUonGo ļauj ikvienam dažu minūšu laikā palaist tiešsaistes akadēmiju vai kursus. EDUonGo studenti savās piezīmju grāmatiņās var ērti eksportēt nodarbības. Tas studentiem atvieglo piezīmju veikšanu un koplietošanu ar citiem. Studenti var arī izveidot savienojumu ar saviem OneDrive kontiem. Kā pasniedzējs savā apmācībā varat iekļaut video no Office Mix.
E-pasta ziņojumu sūtīšana uz OneNote
Arī esot ceļā, tveriet svarīgāko un nosūtiet to pa e-pastu tieši uz savu piezīmju grāmatiņu! Sūtiet uz savu adresi (piemēram, me@onenote.com) dokumentus, piezīmes, ceļa maršrutus un vēl daudz ko citu, un mēs to ievietosim jūsu OneNote piezīmju grāmatiņā, kurai varat piekļūt no visām savām ierīcēm.
Epson Document Capture Pro
Document Capture Pro sniedz iespēju ērti skenēt dokumentus, rediģēt lapas, saglabāt failus un pārsūtīt datus uz programmām, kas skenētas ar tādiem Epson skeneriem kā Workforce® DS-30, DS-510, DS-560 un citiem. Turklāt lietotāji, izmantojot tikai vienreiz pieskaroties, var skenēt saturu programmā OneNote, tādējādi dokumentiem var ērti piekļūt no dažādām ierīcēm vai tos koplietot ar citiem.
eQuil Smartpen2 & Smartmarker
Rakstiet savas piezīmes uz jebkuras virsmas un nosūtiet tās uz programmu OneNote, padarot to par viedu virsmu ar eQuil Smartpen2 un Smartmarker palīdzību. Tas ir dabisks veids, kā tvert savas izcilās domas.
Feedly
Feedly savieno lasītājus ar stāstiem un informāciju, kas tos aizrauj. Izmantojiet Feedly, lai atklātu lielisku saturu un tam sekotu, pēc tam vislabākos rakstus saglabājiet tieši programmā OneNote, veicot vienu klikšķi.
Paper un Pencil, ko nodrošina FiftyThree
Pārnesiet savas idejas no rīka Pencil uz rīku Paper un speriet nākamo soli, izmantojot programmu OneNote. Rakstiet un zīmējiet ar uzlabotu precizitāti un ērtībām, ko nodrošina Pencil, un, ja pieļaujat kļūdu, vienkārši apvērsiet irbuli un dzēsiet dabiskā veidā - to visu tieši programmā OneNote. Ērti veidojiet piezīmes, kontrolsarakstus un skices rīkā Paper, pēc tam koplietojiet programmā OneNote, lai paveiktu vairāk, piemēram, sadarbotos koplietojamā piezīmju grāmatiņā, pievienotu audio ierakstus un piekļūtu savam satura no gandrīz jebkuras citas ierīces.
Genius Scan
Genius Scan ir skeneris jūsu kabatā. Tas ļauj pārvērst papīra dokumentus elektroniskā formātā, izveidot PDF failus un nekavējoties tos saglabāt programmā OneNote.
JotNot Scanner
JotNot jūsu iPhone pārvērš par portatīvu daudzlapu skeneri. Ar JotNot varat skenēt dokumentus, kvītis, vizuālu informāciju, vizītkartes un piezīmes un pārvērst tās elektroniskā formātā. Tagad JotNot piedāvā tiešu integrāciju ar Microsoft OneNote platformu, tāpēc, izmantojot savu OneNote kontu, varat ātri un ērti dublēt un kārtot skenētos datus.
Livescribe 3 Smartpen
Izmantojot Livescribe 3 smartpen un lietojumprogrammu Livescribe+, vienkārši rakstiet uz papīra un skatieties, kā acumirklī teksts parādās jūsu mobilajā ierīcē. Tur varat piezīmes atzīmēt, tajās meklēt vai pārvērst par elektronisku tekstu. Visu varat nosūtīt uz programmu OneNote, un ar roku rakstītās piezīmes un uzmetumi tiks integrēti visā pārējā svarīgajā informācijā.
Mod Notebooks
Mod ir papīra piezīmju grāmatiņa, kas ir pieejama no mākoņa. Veiciet piezīmes ar ierasto pildspalvu un papīru, pēc tam digitalizējiet lapas bez maksas. Katru aizpildītas piezīmju grāmatiņas lapu var sinhronizēt ar OneNote un saglabāt mūžīgi.
NeatConnect
NeatConnect pārvērš papīru kaudzes elektroniskos dokumentos un nosūta tos tieši uz programmu OneNote — bez vajadzības lietot datoru. Izmantojot NeatConnect Wi-Fi saderību un skārienekrāna interfeisu, skenēt dokumentus programmā OneNote var ātri un viegli no jebkuras telpas mājās vai jebkura stūrīša birojā — tas ir ietaupīts laiks un pavisam jauna līmeņa darba organizācija un ražīgums.
News360
News360 ir bezmaksas personalizētu ziņu lietojumprogramma, kas mācās saprast to, kas jums patīk. Jo vairāk šo programmu lietosit, jo viedāka tā kļūs. Ja ir vairāk nekā 100 000 avotu, vienmēr atradīsies kas interesants, ko lasīt, turklāt iepatikušos stāstus varat saglabāt tieši programmā OneNote, tikai pieskaroties pogai.
Nextgen Reader
Ātrs, tīrs un skaists RSS lasītājs operētājsistēmai Windows Phone. Tagad ļauj saglabāt rakstus tieši programmā OneNote. Laimīgu lasīšanu!
Office Lens
Office Lens ir gluži kā kabatas formāta skeneris. Vairs nepalaidīsit garām piezīmes, kas pierakstītas uz baltās vai melnās tāfeles, vairs nebūs jāmeklē neparastā vietā nolikti dokumenti vai vizītkartes, pazudušas kvītis vai noklīdušas piezīmju lapiņas. Office Lens kā uz burvja mājienu padara jūsu attēlus lasāmus un izmantojamus atkārtoti. Saglabājiet saturu tieši programmā OneNote, izmantojot automātisko apgriešanu un tīrīšanu.
OneNote For AutoCAD
OneNote darbam ar AutoCAD ļaus jums veikt piezīmes pie jūsu AutoCAD zīmējumiem. AutoCAD izmantošana plaknes un telpisku zīmējumu izveidei ievērojami uzlabo arhitektūras un inženierzinātņu speciālistu produktivitāti visā pasaulē. Šīs piezīmes tiek saglabātas mākonī, un tām var piekļūt jebkurā laikā. Lietotāji var skatīt šīs piezīmes, kad nākamo reizi atver šo zīmēšanas programmā AutoCAD.
OneNote Class Notebooks
Kārtojiet mācību plānus un kursu saturu savā elektroniskajā piezīmju grāmatiņā ar personisko telpu katram skolēnam, satura bibliotēku izdales materiāliem un sadarbības vietu mācību un radošajām darbībām.
OneNote Web Clipper
OneNote Web Clipper sniedz iespēju OneNote piezīmju grāmatiņās saglabāt tīmekļa lapas no pārlūkprogrammas. Tikai jānoklikšķina, un jūs varēsit veikli saglabāt vajadzīgo, lai to varētu atcerēties.
Powerbot for Gmail
Saglabājiet svarīgus e-pasta ziņojumus, sarunas un pielikumus no Gmail interfeisa tieši programmā OneNote. Vairs nekādas pārslēgšanās starp lietojumprogrammām.
WordPress
Rakstiet savas WordPress ziņas jebkurā ierīcē, platformā, tiešsaistē vai bezsaistē programmā OneNote un vienkārši izmantojiet saturu no visām savām esošajām piezīmēm.
Zapier
Zapier ir vienkāršākais veids, kā OneNote savienot ar lietojumprogrammām, kuras jau izmantojat, piemēram, Salesforce Trello, Basecamp, Wufoo un Twitter. Izmantojiet šo lietojumprogrammu, lai dublētu piezīmes, reģistrētu pabeigtos uzdevumus vai saglabātu jaunas kontaktpersonas, fotoattēlus, tīmekļa lapas un daudz ko citu.