Specialios taikomosios programos
Geriau išnaudokite „OneNote“ galimybes naudodami šias taikomąsias programas ir įrenginius.
Brother Web Connection
Jūsų „Brother“ įrenginys (MFP / dokumentų skaitytuvas) gali nuskaityti vaizdus ir juos įkelti į „OneNote“ ir „OneDrive“ tiesiogiai nenaudojant PC.
Chegg
Mokiniai gali įrašyti svarbius namų darbų atsakymus iš „Chegg Study“ klausimų ir atsakymų į „OneNote“. Tai lengva padaryti „OneNote“ mygtuku „Prisegti“. Naudodami „OneNote“ galite suskirstyti atsakymus pagal temą, pamoką arba paskirtą užduotį ir ieškoti juose esančios informacijos. Sukurkite geriausią mokymosi vadovą ir dalykitės juo su bendraklasiais.
cloudHQ
Savo „OneNote“ pastabas integruokite su „cloudHQ“. Sinchronizuokite bloknotus su kitomis populiariomis debesies paslaugomis, pvz., „Salesforce“, „Evernote“, „Dropbox“. Paprastai bendradarbiaukite su kitais, dalykitės idėjomis bet kurioje programėlėje ir jas automatiškai sinchronizuokite su „OneNote“. Taip pat kurkite savo „OneNote“ bloknotų atsargines kopijas kitose debesies paslaugose, kad apsaugotumėte savo idėjas, jei netyčia jas ištrintumėte.
Newton
Svarbius laiškus įrašykite į „OneNote“ vienu spustelėjimu naudodami „Newton“. Tai gali būti sąskaita, receptas arba svarbaus kliento el. laiškas – naudodami „Newton OneNote“ tvarkykite viską kartu.
Docs.com
„Docs.com“ suteikia vartotojams galimybę platinti pastabas ar mokymosi medžiagą naudojant „OneNote“ bloknotus. Tai leidžia žmonėms, pvz., mokytojams ir mokiniams, visame pasaulyje peržiūrėti ir pakartotinai naudoti jūsų „OneNote“ bloknotą, didinant jo populiarumą ir įtaką bendruomenėje.
Doxie Mobile Scanners
„Doxie“ – tai naujoviškas popierinių dokumentų skaitytuvas, kurį galima pakartotinai įkrauti, kad dokumentus galėtumėte nuskaityti bet kur nenaudodami kompiuterio. Tiesiog įkraukite jį ir įjunkite, kad ir kur būtumėte, tada įdėkite popierinius dokumentus, kvitus ir nuotraukas ir juos nuskaitykite, archyvuokite ir bendrinkite. „Doxie“ gali nuskaityti jums būnant bet kurioje vietoje, tada sinchronizuoja su „OneNote“, kad visus nuskaitytus dokumentus galėtumėte pasiekti visuose savo įrenginiuose.
EDUonGo
„EDUonGo“ suteikia galimybę bet kam sukurti internetinę akademiją ar kursą vos per kelias minutes. „EDUonGo“ studentai gali lengvai eksportuoti pamokas į savo bloknotus. Dėl to studentams paprasta rašyti pastabas ir bendrinti su kitais. Studentai taip pat gali prisijungti prie savo „OneDrive“ paskyrų. Kaip dėstytojai, į savo pamokas galite įtraukti vaizdo įrašų iš „Office Mix“.
Siųskite el. paštu į „OneNote“
Užfiksuokite tai, kas svarbu, net keliaudami – išsiųskite el. paštu tiesiai į savo bloknotą! Dokumentus, pastabas, maršrutus ir dar daugiau siųskite adresu me@onenote.com, o mes visa tai perkelsime į jūsų „OneNote“ bloknotą, kurį galėsite pasiekti iš visų savo įrenginių.
Epson Document Capture Pro
„Document Capture Pro“ leidžia lengvai nuskaityti dokumentus, redaguoti puslapius, įrašyti failus ir perduoti į programas duomenis, nuskaitytus naudojant „Epson“ skaitytuvus, pvz., „Workforce® DS-30“, DS-510, DS-560 ir kt. Be to, vartotojai gali vienu prisilietimu nuskaityti į „OneNote“ ir lengvai pasiekti dokumentus iš įvairių įrenginių arba bendrinti juos su kitais.
eQuil Smartpen2 & Smartmarker
Rašykite pastabas ant bet kokio paviršiaus ir siųskite jas į „OneNote“ sukūrę išmanųjį paviršių naudodami „eQuil Smartpen2“ ir „Smartmarker“. Dabar lengva užfiksuoti visas genialias mintis.
Feedly
„Feedly“ sujungia skaitytojus ir juos dominančius pasakojimus ir informaciją. Naudodami „Feedly“ galėsite rasti ir stebėti puikų turinį, tada vienu spustelėjimu geriausius straipsnius įrašyti tiesiogiai į „OneNote“.
„Paper“ ir „Pencil“ iš „FiftyThree“
Įgyvendinkite savo idėjas naudodami įrankius „Pencil“ ir „Paper“, tada tobulinkite jas „OneNote“. Naudodami „Pencil“ rašiklį galite rašyti ir piešti ypač tiksliai, o padarę klaidą ją paprasčiausiai panaikinkite tiesiai „OneNote“. Žymėkitės pastabas, kurkite kontrolinius sąrašus ir pieškite eskizus, tada perkelkite juos į „OneNote“, kad nuveiktumėte dar daugiau. Galite šią medžiagą naudoti bendrinamame bloknote, derinti su garso įrašais ir pasiekti iš bet kokių įrenginių.
Genius Scan
„Genius Scan“ – tai skaitytuvas jūsų kišenėje. Jis leidžia skaitmeninti popierinius dokumentus, kurti PDF failus ir iš karto išsaugoti juos „OneNote“.
JotNot Scanner
„JotNot“ paverčia jūsų „iPhone“ nešiojamuoju kelių lapų skaitytuvu. „JotNot“ galite naudoti, norėdami nuskaityti dokumentus, kvitus, interaktyviąsias lentas, vizitines korteles ir pastabas į elektroninį formatą. „JotNot“ dabar teikia tiesioginį integravimą su „Microsoft OneNote“ platforma, kad galėtumėte greitai ir lengvai kurti atsargines kopijas ir tvarkyti nuskaitytus dokumentus naudodami „OneNote“ paskyrą.
Livescribe 3 Smartpen
Naudodami „Livescribe 3 smartpen“ ir „Livescribe+“ programėlę tiesiog rašykite ant popieriaus ir stebėkite, kaip viskas akimirksniu atsiranda jūsų mobiliajame įrenginyje, kuriame galite žymėti, ieškoti ir konvertuoti savo pastabas į tekstą. Galite viską išsiųsti į „OneNote“, kad ranka rašytos pastabos ir eskizai būtų integruoti su jūsų kita svarbia informacija.
Mod Notebooks
„Mod“ – tai popierinis bloknotas, pasiekiamas iš debesies. Įprastai rašykite pastabas ant popieriaus ir jūsų puslapiai bus nemokamai suskaitmeninti. Kiekvieną užpildyto bloknoto puslapį galima sinchronizuoti su „OneNote“ ir įrašyti visam laikui.
NeatConnect
„NeatConnect“ popierių krūvas paverčia skaitmeniniais dokumentais ir siunčia juos tiesiogiai į „OneNote“ nenaudodama kompiuterio. Kad ir kurioje namų ar biuro vietoje būtumėte, galimybė „NeatConnect“ naudoti „Wi-Fi“ ryšį ir jutiklinio ekrano sąsaja padės lengvai ir greitai nuskaityti į „OneNote“, taigi sutaupysite laiko ir galėsite dirbti išties produktyviau.
News360
„News360“ yra nemokama, asmeniniams poreikiams pritaikyta naujienų programėlė, kuri stebi, kas jums patinka, ir kuo dažniau naudojama, tuo išmanesnė tampa. Renkantis iš daugiau nei 100 000 šaltinių, visada galima rasti ką nors įdomaus paskaityti, o mėgstamiausius straipsnius galite įrašyti tiesiai į „OneNote“ vienu mygtuko bakstelėjimu.
Nextgen Reader
Greitas ir gražus RSS skaitytuvas, skirtas „Windows Phone“. Dabar galėsite straipsnius įrašyti tiesiogiai į „OneNote“. Smagaus skaitymo!
Office Lens
„Office Lens“ – tai tarsi kišeninis skaitytuvas. Niekada neprarasite pastabų iš interaktyviosios arba įprastos lentos, nereikės ieškoti ne vietoje padėtų dokumentų ar vizitinių kortelių, nusimetusių kvitų ar klijuojamųjų lapelių! Užfiksuoti „Office Lens“, paveikslėliai bus labai lengvai perskaitomi ir juos bus galima naudoti pakartotinai. Įrašykite turinį tiesiai į „OneNote“, naudodami automatinio pradžios ir pabaigos koregavimo ir išvalymo funkcijas.
OneNote For AutoCAD
„OneNote“, skirtas „AutoCAD“, leis jums užsirašyti pastabas šalia brėžinio tiesiai „AutoCAD“. Tai didina architektūros ir inžinerijos specialistų produktyvumą, suteikia galimybę naudojant „AutoCAD“ kurti 2D ir 3D brėžinius. Šios pastabos saugomos debesyje ir bet kada būti pasiekiamos. Vartotojai gali matyti šias pastabas, kitą kartą atidarę brėžinį programa „AutoCAD“.
OneNote Class Notebooks
Tvarkykite savo pamokų planus ir kursų turinį skaitmeniniuose bloknotuose, naudodami kiekvieno mokinio asmeninę darbo sritį, turinio biblioteką dalomajai medžiagai parengti ir bendradarbiavimo erdvę pamokoms ir kūrybinei veiklai.
OneNote Web Clipper
„OneNote Web Clipper“ suteikia galimybę tinklalapius iš naršyklės įrašyti į „OneNote“ bloknotus. Vos vienu spustelėjimu užfiksuokite ir išsaugokite tai, kas svarbu.
Powerbot for Gmail
Įrašykite svarbius el. laiškus, pokalbius ir priedus į „OneNote“ tiesiai iš „Gmail“ sąsajos. Nebereikės perjungti programų.
WordPress
Kurkite savo „WordPress“ įrašus bet kuriame įrenginyje, platformoje, prisijungę ar neprisijungę, naudodami „OneNote“, ir paprastai naudokite visų savo pastabų turinį.
Zapier
„Zapier“ yra paprasčiausias būdas prijungti „OneNote“ prie jau naudojamų taikomųjų programų, pvz., „Salesforce“, „Trello“, „Basecamp“, „Wufoo“ ir „Twitter“. Naudokite šią taikomąją programą pastabų atsarginėms kopijoms kurti, atliktų užduočių įrašams tvarkyti, naujiems kontaktams, nuotraukoms, tinklalapiams ir pan. įrašyti.