Esiletõstetud rakendused
OneNote'i saate nüüd kasutada koos järgmiste rakenduste ja seadmetega.
Brother Web Connection
Teie Brotheri seade (MFP/dokumendiskanner) saab pilte skannida ning neid OneNote'i ja OneDrive'i üles laadida otse ilma arvuti vahenduseta.
Chegg
Õppurid saavad kodutööde olulised vastused Chegg Study K ja V materjalidest OneNote’i salvestada. Lihtsalt klõpsake OneNote’i nuppu „Tee kuvalõige“. Sealtkaudu saate vastuseid korraldada teema, klassi või ülesande järgi ja kogu sisu kiiresti OneNote’is otsida. Saate koostada tõeliselt käepärased õppematerjalid ja need oma klassikaaslaste jaoks ühiskasutusse anda.
cloudHQ
OneNote'i märkmed saate cloudHQ-ga mugavalt integreerida. Lisaks märkmike sünkroonimisele muude populaarsete pilveteenustega (nt Salesforce, Evernote, Dropbox) saate teistega hõlpsasti koostööd teha, oma ideesid mis tahes rakenduse kaudu jagada ja need siis automaatselt tagasi OneNote'i sünkroonida. Samuti saate oma OneNote'i märkmikest teistes pilveteenustes varukoopiad teha, et teie mõtted oleksid kindlalt kaitstud ka siis, kui juhtute need kogemata märkmikust kustutama.
Newton
Newtoni abil saate olulised meilisõnumid OneNote'i salvestada ainult ühe klõpsamisega. Newtoni integreeritus OneNote'iga aitab kogu tarviliku teabe ühes kohas koos hoida – olenemata sellest, kas tegemist on arve, retsepti või olulise kirjaga.
Docs.com
Docs.com annab hea võimaluse märkmeid või õppematerjale OneNote'i märkmike kaudu ka laiemalt levitada. Sellel saidil saavad õpetajad ja õpilased kogu maailmas teie OneNote'i märkmikku vaadata ja kasutada. Nii on teil võimalik selles ringkonnas rohkem esile tõusta ning tähelepanu äratada.
Doxie Mobile Scanners
Doxie on uut liiki laaditava akuga paberiskanner, millega saab dokumente skannida igal pool – arvutit polegi vaja. Laadige lihtsalt aku täis ja lülitage skanner sisse täpselt seal, kus parajasti olete, ning saategi asuda dokumente, kviitungeid ja fotosid skannima, arhiivima ning teistega jagama. Pärast skannimist sünkroonib Doxie kõik skannitud dokumendid OneNote'iga, et pääseksite neile juurde iga seadme kaudu.
EDUonGo
EDUonGo võimaldab igaühel kõigest mõne minutiga veebis õppetöö käivitada. EDUonGo õppurid saavad õppetükid hõlpsasti oma märkmikku eksportida. Nii on õppuritel lihtne märkmeid teha ja neid teistega jagada. Samuti saavad õppurid luua ühenduse oma OneDrive'i kontoga. Õpetajatena saate oma tundidesse kaasata ka Office Mixi videoid.
Meilimine OneNote'i
Saate liikvel olles enda jaoks olulised asjad üles märkida, kui saadate meili otse oma märkmikku! Saatke dokumendid, märkmed, reisikavad ja palju muud aadressil me@onenote.com ja me paneme need teie OneNote'i märkmikusse, mille saate avada kõikides oma seadmetes.
Epson Document Capture Pro
Document Capture Pro võimaldab teil hõlpsasti dokumente skannida, lehti redigeerida, faile salvestada ja Epsoni skanneritega (nt Workforce® DS-30, DS-510, DS-560 jm) skannitud andmeid rakendustesse üle kanda. Veelgi enam – kasutajad saavad andmed ühe puudutusega skannida OneNote'i, et dokumentidele oleks mugav mitme seadme kaudu juurde pääseda või neid saaks ka teistega jagada.
eQuil Smartpen2 & Smartmarker
eQuil Smartpen2 ja Smartmarker teevad igast pinnast nutipinna, kuhu kirjutatud märkmed saate mugavalt OneNote'i saata – see on mõnus ja loomulik viis säravate ideede jäädvustamiseks.
Feedly
Feedly viib lugejad kokku neid huvitavate lugude ja teabega. Feedly kaudu leiate ja saate jälgida suurepärast sisu. Parimad artiklid saate OneNote'i salvestada vaid ühe klõpsamisega.
FiftyThree: Paper ja Pencil
Pencil ja Paper aitavad mõtted mugavalt kirja panna, OneNote'i abil saate veel sammukese edasi minna. Pencil on tööriist, mille täpsus ja kasutuslihtsus kirjutamisel ja joonistamisel on hästi teada; kui juhtute vea tegema, saate pliiatsi lihtsalt teistpidi pöörata ja vea kustutada – otse OneNote'is. Rakenduses Paper saate kerge vaevaga märkmeid teha, nimekirju koostada ja visandada ning need siis OneNote'i saata, et kasutada ära sealseid lisavõimalusi: ühismärkmikus koostöö tegemine, helisalvestiste lisamine ja sisule juurdepääs mis tahes seadme kaudu.
Genius Scan
Genius Scan on skanner, mille saate taskusse pista. See võimaldab teil digiteerida paberdokumente, luua PDF-faile ja salvestada need kohe OneNote'i.
JotNot Scanner
JotNot muudab teie iPhone'i kaasaskantavaks skanneriks. JotNoti abil saate hõlpsasti skannida dokumente, kviitungeid, tahvlitel kujutatud teavet, visiitkaarte ja märkmeid ning need kohe failidena salvestada. Kuna JotNot on nüüd integreeritud Microsofti OneNote'i platvormiga, saate skannitud faile kiiresti ja kerge vaevaga varundada ning korraldada oma OneNote'i konto kaudu.
Livescribe 3 Smartpen
Livescribe 3 smartpen ja Livescribe+ rakendus võimaldavad soovitud teabe paberile kirjutada ning siis jälgida, kuidas kogu kirjapandud teave kuvatakse automaatselt kohe teie mobiilsideseadme ekraanil, kus saate lisada silte, teha otsinguid ja teisendada märkmed tekstiks. Samuti saate kõik saata OneNote'i, kus käsitsi kirjutatud märkmed ja visandid liidetakse teie muu olulise teabega.
Mod Notebooks
Mod on pabermärkmik, millele pääseb juurde pilveteenuste kaudu. Kasutage märkmete tegemiseks pliiatsit ja paberit ning digiteerige need tasuta. Iga täidetud märkmiku lehe saab OneNote'iga sünkroonida ja igaveseks salvestada.
NeatConnect
NeatConnect teisendab paberivirnad digitaalseteks dokumentideks ja saadab need otse OneNote'i ilma arvuti abita. Igast toast, igast kontorinurgast – NeatConnecti WiFi-ühilduvus ja puuteekraani tugi teevad OneNote'i rakendusse skannimise kiireks ja lihtsaks, et saaksite aega kokku hoida ning töökorralduse- ja viljakuse täiesti uuele tasemele viia.
News360
News360 on isikupärastatud tasuta uudisterakendus, mis õpib teie maitset tundma: mida rohkem seda kasutate, seda nutikamaks see muutub. Tänu enam kui 100 000 allikale ei saa lugemismaterjal kunagi otsa ja lemmikartiklid saate ühe nupupuudutusega otse OneNote'i salvestada.
Nextgen Reader
Kiire, sujuv ja kaunis RSS-lugeja Windows Phone'i jaoks. Nüüd saate salvestada artiklid otse OneNote'i. Head lugemist!
Office Lens
Office Lens on justkui kaasaskantav skanner. Selle abil saate jäädvustada kõik vajalikud tahvlil olevad märkmed ega pea enam taga otsima kaotsiläinud dokumente, visiitkaarte, tšekke või kleepmärkmeid. Office Lens muudab teie pildid loetavaks ja korduskasutatavaks. Saate soovitud sisu salvestada otse OneNote'i ning seda automaatselt trimmida ja korrastada.
OneNote For AutoCAD
OneNote for AutoCAD võimaldab otse AutoCAD-is jooniste kõrval märkmeid teha. Nii saavad arhitektid ja disainerid üle kogu maailma AutoCAD-is tasapinnalisi ja ruumilisi jooniseid koostada senisest veelgi tõhusamalt. Märkmetest salvestatakse pilvteenusesse varukoopiad ja neile pääseb juurde igal ajal. Kui kasutaja joonise järgmine kord AutoCAD-is avab, saab ta neid märkmeid vaadata.
OneNote Class Notebooks
Digimärkmikus on ruumi nii tunnikavade kui ka ainesisu jaoks. Märkmikus on igale õppurile isiklik tööruum, sisuteek jaotusmaterjalide tarvis ning koostööruum õppe- ja loovülesannete lahendamiseks.
OneNote Web Clipper
OneNote Web Clipper võimaldab teil brauserist veebilehti OneNote'i märkmikesse salvestada. Vaid ühe klõpsamisega saate selle funktsiooni abil teha olulistest asjadest kuvalõike ja selle meelespidamiseks salvestada.
Powerbot for Gmail
Olulised meilisõnumid, vestlused ja manused saate OneNote'i salvestada otse Gmaili liidese kaudu. Te ei pea enam ühest rakendusest teise liikuma.
WordPress
WordPressi postitusi saate OneNote'is koostada mis tahes seadmes või platvormil, nii võrguühenduse korral kui ka ühenduseta töötades. Samuti saate mugavalt ära kasutada olemasolevate märkmete sisu.
Zapier
Zapier on lihtsaim viis ühendada OneNote rakendustega, mida te juba kasutate, näiteks Sales Force, Trello, Basecamp, Wufoo ja Twitter. Selle rakenduse abil saate varundada märkmeid, hoida silma peal lõpuleviidud ülesannetel või salvestada uusi kontakte, fotosid, veebilehti ja muud.