Vybrané aplikace
Rozšiřte si možnosti OneNotu díky těmto aplikacím a zařízením.
Brother Web Connection
Vaše zařízení Brother (MFP/skener dokumentů) dokáže skenovat obrazy a nahrávat je bez počítače přímo do OneNotu a na OneDrive.
Chegg
Studenti si můžou ukládat odpovědi na důležité domácí úkoly z Chegg Study Q&A do OneNotu. Díky tlačítku Vystřihnout je to velmi jednoduché. Svoje odpovědi tam můžete uspořádat podle předmětů, tříd a zadání a ve OneNotu se budou dát ihned vyhledat. Vytvořte dokonalého studijního průvodce a sdílejte ho se svými spolužáky.
cloudHQ
Integrujte si poznámky OneNotu s cloudHQ. Poznámkové bloky můžete synchronizovat s jinými populárními cloudovými službami, jako jsou Salesforce, Evernote nebo Dropbox. Můžete snadno spolupracovat s ostatními, sdílet svoje nápady v libovolné aplikaci a automaticky je synchronizovat zpět do OneNotu. Poznámkové bloky OneNotu můžete taky zálohovat v jiných cloudových službách a chránit tak svoje nápady pro případ, že je nechtěně odstraníte.
Newton
Pomocí Newtonu si můžete jedním kliknutím ukládat důležité e-maily do OneNotu. Ať už jde o fakturu, recept nebo e-mail od důležitého zákazníka, díky integraci Newtonu s OneNotem můžete mít vše pěkně pohromadě.
Docs.com
Docs.com umožňuje uživatelům šířit poznámky a učební materiály prostřednictvím onenotových poznámkových bloků. Lidé (například učitelé a studenti) z celého světa můžou váš poznámkový blok ve OneNotu zobrazit i používat a vy si tak zvyšujete popularitu a vliv v komunitě.
Doxie Mobile Scanners
Doxie představuje nový typ dobíjecího skeneru na papír, se kterým můžete skenovat dokumenty, ať jste kdekoliv – nepotřebujete ani počítač. Stačí ho nabít a zapnout. Můžete do něho vložit papíry, stvrzenky nebo fotky a naskenovat je, zaarchivovat a nasdílet. S Doxie můžete skenovat všechno bez ohledu na to, kde právě jste. Po následné synchronizaci s OneNotem pak budete mít ke všem naskenovaným dokumentům přístup ze všech svých zařízení.
EDUonGo
EDUonGo umožňuje komukoli během pár minut připravit online akademii nebo kurz. Studenti EDUonGo si můžou lekce snadno vyexportovat do svých vlastních poznámkových bloků. To jim usnadňuje psaní poznámek a jejich sdílení s ostatními. Studenti se taky můžou připojit ke svým účtům na OneDrivu. Jako učitelé můžete do lekcí vkládat videa z Office Mixu.
E-mail do OneNotu
I na cestách si můžete zaznamenávat důležité věci a e-mailem je pak posílat přímo do poznámkového bloku! Na adresu me@onenote.com můžete posílat dokumenty, poznámky, plány cest a spoustu dalších věcí, které vám pak vložíme do vašeho poznámkového bloku ve OneNotu. Tam k nim budete mít přístup ze všech svých zařízení.
Epson Document Capture Pro
Document Capture Pro umí snadno skenovat dokumenty, upravovat stránky, ukládat soubory a posílat do aplikací data naskenovaná pomocí skenerů Epson, např. Workforce® DS-30, DS-510, DS-560. Uživatelé můžou navíc do OneNotu skenovat jedním dotykem, takže budou mít k dokumentům snadný přístup z různých zařízení nebo je budou moct sdílet s ostatními.
eQuil Smartpen2 & Smartmarker
eQuil Smartpen2 a Smartmarker umožňují psát poznámky na jakémkoli povrchu a posílat je do OneNotu. Přirozený způsob, jak zachytíte svoje skvělé myšlenky.
Feedly
Feedly přináší čtenářům příběhy a informace, které je zajímají. Díky aplikaci Feedly můžete objevovat a sledovat skvělý obsah. Nejlepší články si pak jediným kliknutím uložíte přímo do OneNotu.
Paper a Pencil od FiftyThree
Svoje nápady můžete zachytit přes Pencil a Paper a pak je dotáhnout pomocí OneNotu. K přesnému a snadnému záznamu použijte Pencil a když uděláte chybu, stačí otočit pero a přirozeně ji vymazat – to všechno přímo ve OneNotu. K pořizování poznámek, vytváření seznamů a náčrtům použijte Paper. Když je nasdílíte s OneNotem, zvládnete toho ještě víc, třeba spolupracovat ve sdíleném poznámkovém bloku, přidat zvukové nahrávky a dostat se ke svému obsahu prakticky z libovolného zařízení.
Genius Scan
Genius Scan je váš kapesní skener. Umožňuje digitalizovat tištěné dokumenty, vytvářet PDF soubory a okamžitě je ukládat do OneNotu.
JotNot Scanner
JotNot promění váš iPhone na přenosný vícestránkový skener. Můžete ho použít pro skenování dokumentů, stvrzenek, tabulí, vizitek a poznámek do elektronického formátu. JotNot teď umožňuje přímou integraci s platformou OneNote společnosti Microsoft, takže si skeny můžete rychle a jednoduše zálohovat a uspořádávat pomocí účtu OneNotu.
Livescribe 3 Smartpen
S perem Livescribe 3 smartpen a aplikací Livescribe+ můžete jednoduše psát na papír a sledovat, jak se všechno okamžitě objevuje na mobilním zařízení, na kterém můžete poznámky opatřovat značkami, prohledávat a převádět na text. Všechno můžete odeslat do OneNotu, takže vaše ručně psané poznámky a nákresy budou pohromadě s ostatními důležitými informacemi.
Mod Notebooks
Mod je papírový poznámkový blok, ke kterému máte přístup z cloudu. Zapište si poznámky běžným způsobem tužkou na papír a pak je bezplatně digitalizujte. Každou stranu dokončeného poznámkového bloku jde synchronizovat s OneNotem a navždycky ji uložit.
NeatConnect
NeatConnect promění hromady papírů na digitální dokumenty a pošle je přímo do OneNotu – bez počítače. Skenování do OneNotu bude díky jeho kompatibilitě s Wi-Fi a dotykovému displeji rychlé a snadné, ať už jste kdekoli v domě nebo v kanceláři, takže ušetříte čas a přehlednost a produktivita se posunou na úplně novou úroveň.
News360
News360 je přizpůsobená aplikace pro čtení zpráv, kterou si můžete zadarmo stáhnout. V průběhu jejího používání se postupně přizpůsobuje vašemu vkusu. Díky víc než 100 000 zdrojům informací vždycky najdete něco zajímavého ke čtení. Oblíbené příběhy si pak můžete klepnutím na jedno tlačítko uložit přímo do OneNotu.
Nextgen Reader
Rychlá, přehledná a krásná čtečka RSS pro Windows Phone. Teď můžete ukládat články přímo do OneNotu. Příjemné počtení!
Office Lens
Když máte Office Lens, je to, jako byste měli v kapse skener. Už se vám nikdy nestane, že si nestihnete opsat poznámky z tabule, že budete muset hledat ztracené dokumenty nebo vizitky ani že ztratíte nebo si někam založíte stvrzenky nebo poznámky. Office Lens vám jako mávnutím kouzelného proutku převede obrázky do textové podoby, abyste mohli text z nich nejenom snadno číst, ale taky jakkoliv zpracovávat. Díky automatickému ořezávání a čištění dokáže obsah zaznamenat přímo do OneNotu.
OneNote For AutoCAD
OneNote pro AutoCAD vám umožňuje psát si v AutoCADu poznámky k výkresům. Zvyšuje se tím produktivita špičkových architektů a inženýrů z celého světa, kteří v AutoCADu vytvářejí 2D a 3D výkresy. Tyto poznámky se zálohují do cloudu a máte k nim neustále přístup. Když uživatelé výkres příště otevřou v AutoCADu, poznámky tam uvidí.
OneNote Class Notebooks
Organizujte si přípravy na vyučovací hodiny a učební plány ve svém digitálním poznámkovém bloku s osobním pracovním prostorem pro každého studenta, knihovnou obsahu pro podklady a prostorem pro spolupráci na hodinách a při kreativních aktivitách.
OneNote Web Clipper
OneNote Web Clipper umožňuje ukládat webové stránky z prohlížeče do poznámkových bloků OneNotu. Jediným kliknutím vám pomůže rychle zaznamenat, co potřebujete, abyste toho mohli ze svého života zachytit co nejvíc.
Powerbot for Gmail
Uložte si důležité e-maily, konverzace a přílohy z rozhraní Gmailu přímo do OneNotu. Už nemusíte přeskakovat tam a zpátky mezi aplikacemi.
WordPress
V aplikaci OneNote můžete vytvářet příspěvky pro WordPress na libovolném zařízení, na různých platformách, online nebo offline a snadno opakovaně používat obsah všech existujících poznámek.
Zapier
Zapier je nejjednodušší způsob propojení OneNotu s aplikacemi, které už používáte, jako jsou Salesforce, Trello, Basecamp, Wufoo a Twitter. Tuto aplikaci využijete k zálohování poznámek, k pořizování záznamů o dokončených úkolech nebo k ukládání nových kontaktů, fotek, webových stránek a k dalším věcem.