Düşünceler OneNote'ta şekilleniyor

Uygulamayı indir

İndir


İstediğiniz şekilde oluşturun

Harika fikirlerinizi peçetelere ve yapışkan notlara mı karalıyorsunuz? Yoksa notları düzenli olarak dosyalamayı mı tercih ediyorsunuz? OneNote, düşüncelerinizi şekillendirirken ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. Serbest biçimli kağıt ve kalemle karalayın, yazın ve çizin. Fikirlerinizi görselleştirmek için arama yapın ve web'den içerik kırpın.

Windows 10'da OneNote'u gösteren bir tablet

İstediğiniz kişiyle işbirliği yapın

Ekibiniz yüzyılın fikrini hayata geçiriyor veya aileniz büyük bir buluşma için menü planlıyor olabilir. Nerede olursanız olun, güncel kalın.

Bir tablette iş için OneNote'u kullanan bir kullanıcının fotoğrafı

Mürekkeple düşünün

Hazır... Çizmeye başlayın. Yalnızca ekran kalemi veya parmak ucunuzu kullanmanız yeterli. El yazısıyla notlar alın ve bunları daha sonra klavyeyle yazılan metinlere dönüştürün. Renkler ve şekillerle önemli kısımları vurgulayın ve fikirlerinizi ifade edin.

Surface Pen ile çizilmiş parlak renkler

İstediğiniz yerden erişin

Not alın. Çevrimdışı bile olsanız içeriğinizi istediğiniz yerden kolayca aktarabilirsiniz. Çalışmaya dizüstü bilgisayarınızda başlayıp daha sonra notlarınızı telefonunuzdan güncelleştirebilirsiniz. OneNote, tüm cihaz veya platformlarda çalışır.

iPad, iPhone ve Apple Watch'ta görüntülenen OneNote fotoğrafı
Office ile daha iyi

OneNote, tanıdığınız Office ailesinin bir üyesidir. Outlook e-postalarından alınan önemli noktalarla notlar oluşturun veya bir Excel tablosu ekleyin. Sık kullandığınız tüm Office uygulamalarının birlikte çalışması sayesinde daha fazla iş halledin.

Bir ofis fotoğrafı

Sınıfa bağlan

Öğrencileri birlikte çalışabilecekleri bir ortamda bir araya getirin veya özel not defterleriyle bireysel destek sağlayın. Üstelik artık sayfaları yazdırmak zorunda değilsiniz. Merkezi bir içerik kitaplığından dersleri düzenleyebilir ve atamaları dağıtabilirsiniz.

Sınıf Not Defteri'ni keşfedin

Bir Surface Book'ta görüntülenen OneNote fotoğrafı