У OneNote формуються ідеї

Завантажити програму

Завантажити


Створюйте текст саме так, як вам потрібно

Полюбляєте записувати ідеї на серветках і стікерах? Чи вам більше до вподоби педантично впорядковані нотатки? У будь-якому випадку OneNote буде вам до смаку. Друкуйте текст, записуйте вручну та малюйте, ніби на папері. Знайшли ідею в Інтернеті? Виріжте веб-сторінку та збережіть її в нотатках.

Планшет із Windows 10, на якому відкрито OneNote

Співпрацюйте з іншими

Ваша команда працює над геніальною ідеєю? Ваша родина планує меню на вечерю з родичами? Усі важливі відомості доступні для всіх одночасно та звідусіль.

Фото людини, яка працює на планшеті у OneNote

Записуйте ідеї вручну

Малюйте та кресліть будь-що, будь-де та будь-коли. Усе, що вам потрібно – це стилус або палець. Нотуйте вручну та перетворюйте записи на друкований текст. Виділяйте важливі ідеї та підкреслюйте свої думки за допомогою кольорів і фігур.

Яскраві кольори, намальовані за допомогою пера Surface

Доступ звідусіль

Створюйте нотатки та повертайтеся до них, коли потрібно, навіть без підключення до Інтернету. Почніть працювати на своєму ноутбуці, а потім оновіть нотатки з телефона. Програма OneNote підтримується на будь-яких пристроях і платформах.

Фото OneNote на пристроях iPad, iPhone і Apple Watch
З Office – краще

OneNote – це програма зі знайомого сімейства Office. Додавайте до нотаток фрагменти з електронної пошти Outlook і вбудовуйте таблиці Excel. Встигайте більше завдяки інтеграції з вашими улюбленими програмами Office.

Фото офісної будівлі

Цифрові засоби в навчальному процесі

Об’єднайте своїх учнів за допомогою простору для співпраці або працюйте з кожним окремо в особистих блокнотах. Друкувати супровідні матеріали також більше не потрібно: організовуйте заняття та розподіляйте завдання з єдиної бібліотеки вмісту.

Ознайомтеся з блокнотом для класу

Фото OneNote на екрані Surface Book