Vo OneNote sa formujú nápady

Stiahnuť aplikáciu

Stiahnuť


Vytvárajte dokumenty podľa seba

Zvyknete si poznámky narýchlo poznačiť na servítky alebo lepiace papieriky? Alebo ste skôr pedant? OneNote vám bude vyhovovať, nech už si svoje nápady značíte akokoľvek. Píšte na klávesnici alebo perom. Môžete dokonca písať voľnou rukou a budete mať pocit, že píšete perom na papier. Vyhľadávajte obsah na webe, vystrihujte ho a dajte svojim nápadom podobu.

Tablet zobrazujúci OneNote vo Windowse 10

Spolupracujte s ostatnými používateľmi

Váš tím už čoskoro vyrieši prelomovú otázku. Vaša rodina plánuje menu na veľkolepú oslavu. Majte vždy najaktuálnejšie informácie a synchronizujte údaje, nech ste kdekoľvek.

Fotografia osoby, ktorá v tablete používa OneNote na prácu

Píšte si poznámky rukou

Pripraviť sa. Pozor. Môžete začať kresliť. Potrebujete len dotykové pero alebo prst. Napíšte poznámky rukou a neskôr ich skonvertujte na text písaný na klávesnici. Zvýraznite dôležité časti a vyjadrite svoje nápady pomocou farieb alebo tvarov.

Jasné farby nakreslené perom pre Surface

Prístup odkiaľkoľvek

Zapisujte si poznámky. K obsahu sa dostanete, nech ste kdekoľvek, dokonca aj keď budete offline. Začnite v prenosnom počítači a neskôr aktualizujte poznámky v telefóne. OneNote funguje vo všetkých zariadeniach a na všetkých platformách.

Fotografia OneNotu zobrazeného v iPade, iPhone a v hodinkách Apple Watch
S balíkom Office je práca efektívnejšia

OneNote je členom skupiny produktov balíka Office, ktorý už poznáte. Usporiadajte poznámky pomocou odrážok z e-mailu v Outlooku alebo vložte excelovú tabuľku. Všetky aplikácie balíka Office navzájom spolupracujú, preto môžete pracovať oveľa efektívnejšie.

Fotografia administratívnej budovy

Spojte sa s ostatnými v učebni

Vytvorte študentom priestor na spoluprácu alebo im poskytnite individuálnu podporu v súkromných poznámkových blokoch. Už žiadne zbytočne vytlačené podklady. Svoje hodiny môžete organizovať z centrálnej knižnice obsahu, odkiaľ môžete tiež zadávať priradené úlohy.

Preskúmať poznámkový blok pre učebné predmety

Fotografia OneNotu zobrazeného v zariadení Surface Book