Pomysły przybierają kształt w programie OneNote

Pobierz aplikację

Pobierz


Twórz bez ograniczeń

Zapisujesz świetne pomysły na serwetkach i karteczkach samoprzylepnych? Czy może precyzyjne przydzielanie do kategorii jest bardziej w Twoim stylu? Program OneNote jest dla Ciebie bez względu na to, jak formułujesz przemyślenia. Wpisuj z klawiatury, pisz lub rysuj dowolne kształty, tak jak piórem na papierze. Wyszukuj i twórz wycinki z sieci Web, aby zobrazować pomysły.

Tablet przedstawiający program OneNote w systemie Windows 10

Współpraca z dowolnymi osobami

Twój zespół pracuje nad przełomowym rozwiązaniem. Twoja rodzina planuje menu na duże rodzinne spotkanie. Śledź wszystko na bieżąco i synchronizuj zmiany, gdziekolwiek jesteś.

Zdjęcie osoby używającej programu OneNote na tablecie do pracy

Wyrażaj myśli pismem odręcznym

Wszystko gotowe do rysowania. Pióro lub koniuszek palca to jedyne narzędzie, jakiego potrzebujesz. Sporządzaj odręczne notatki i później konwertuj je na tekst drukowany. Wyróżniaj to, co ważne, i wyrażaj pomysły za pomocą kolorów lub kształtów.

Jasne kolory rysowane piórem Surface Pen

Dostęp z dowolnego miejsca

Sporządź notatkę. Pobieranie zawartości z dowolnego miejsca jest łatwe, nawet jeśli jesteś w trybie offline. Zacznij na laptopie, a następnie zaktualizuj notatki na telefonie. Program OneNote działa na dowolnym urządzeniu lub dowolnej platformie.

Zdjęcie programu OneNote wyświetlanego na tablecie iPad, telefonie iPhone i zegarku Apple Watch
Lepiej z pakietem Office

Program OneNote to członek rodziny pakietu Office, którą już znasz. Kształtuj notatki za pomocą punktów pobranych z wiadomości e-mail programu Outlook lub osadź tabelę programu Excel. Wykonuj więcej zadań dzięki współpracy wszystkich Twoich ulubionych aplikacji pakietu Office.

Zdjęcie budynku biurowego

}

Komunikowanie się w klasie

Zgromadź wszystkich uczniów w obszarze współpracy lub udzielaj indywidualnego wsparcia w notesach prywatnych. Koniec z drukowaniem materiałów informacyjnych. Możesz tworzyć lekcje i rozpowszechniać zadania z centralnej biblioteki zawartości.

Odkryj Notes zajęć

Zdjęcie programu OneNote wyświetlanego na laptopie Surface Book