Idejas izkristalizējas programmā OneNote

Lejupielādēt lietojumprogrammu

Lejupielādēt


Veidojiet, kā vēlaties

Vai mēdzat piefiksēt labas idejas uz salvetēm un līmlapiņām? Vai dodat priekšroku precīziem pierakstiem un kārtībai? OneNote noderēs gan viena, gan otra stila piekritējiem. Rakstiet, saceriet vai zīmējiet brīvā formā gluži kā ar pildspalvu uz papīra lapas. Meklējiet tīmeklī un izgrieziet to, kas vislabāk ilustrē jūsu ideju.

Planšetdators, kurā redzama OneNote sistēmā Windows 10

Sadarbība ar ikvienu

Jūsu komanda cīnās par gadsimta idejas īstenošanu. Jūsu ģimene plāno ēdienkarti salidojumam. Palieciet tajā pašā lapā un ar jaunāko informāciju savā rīcībā — neatkarīgi no savas atrašanās vietas.

Tās personas fotoattēls, kura darbam izmanto OneNote planšetdatorā

Pierakstiet, ko domājat

Uzmanību! Gatavību! Zīmējiet. Ir vajadzīgs tikai irbulis vai pirksts. Ar roku rakstiet piezīmes un vēlāk pārveidojiet drukātā tekstā. Izceliet svarīgo un paudiet idejas krāsās vai formās.

Košās krāsas, ko zīmē Surface pildspalva

Piekļuve no jebkuras vietas

Veiciet piezīmes. Ir viegli atgādāt saturu no jebkuras vietas pat tad, ja esat bezsaistē. Sāciet piezīmes klēpjdatorā, bet pēc tam tās papildiniet tālrunī. OneNote darbojas jebkurā ierīcē vai platformā.

Fotoattēls ar iPad, iPhone un Apple Watch ekrānā redzamu OneNote
Kopā ar Office — labāk

Kā jau zināt, OneNote ir Office saimes loceklis. Piezīmes varat veidot, izmantojot no Outlook e-pasta paņemtus punktus vai iegultu Excel tabulu. Paveiciet vairāk, jo visas jūsu iecienītās Office programmas strādā kopā.

Biroju ēkas fotoattēls

}

Savienojumu izveide klasē

Sapulcējiet skolēnus kopdarba telpā vai sniedziet individuālu atbalstu privātajās piezīmju grāmatiņās. Un vairs nekādu drukātu izdales materiālu. Varat organizēt nodarbības un izdalīt uzdevumus no centrālās satura bibliotēkas.

Atklājiet klases piezīmju grāmatiņu

Fotoattēls ar Surface Book ekrānā redzamu OneNote