Idėjos įgauna formą OneNote

Atsisiųsti programą

Atsisiųsti


Kurkite, kaip norisi jums

Užsirašote šovusias mintis ant servetėlių ar priklijuojamų pastabų lapelių? Labiau prie širdies viską tiksliai sugrupuoti? Naudojant „OneNote“ patogu fiksuoti savo mintis. Įveskite, rašykite ar pieškite naudodami laisvą formą ir rašiklį. Ieškokite ir iškirpkite informaciją iš žiniatinklio, kad iliustruotumėte savo mintis.

Planšetinis kompiuteris su „OneNote“ sistemoje „Windows 10“

Bendradarbiaukite su visais

Jūsų komandai kilo nepaprastai svarbi idėja. Jūsų šeima planuoja didelio susitikimo valgiaraštį. Likite tame pačiame puslapyje ir ten pat sinchronizuokite informaciją.

Asmens, naudojančio „OneNote“ planšetiniame kompiuteryje darbui, nuotrauka

Rašykite ranka

Paruošta. Nustatyta. Pieškite. Rašiklis ar piršto galiukas yra vieninteliai reikiami įrankiai. Ranka rašykite pastabas ir konvertuokite jas į įvedamą tekstą. Paryškinkite svarbias mintis ir išreikškite idėjas naudodami spalvas ir formas.

Ryškios spalvos, nupieštos su „Surface“ liestuku

Prieiga iš bet kur

Atkreipkite dėmesį. Nesudėtinga gauti turinį iš bet kur net neprisijungus. Pradėkite naudodami nešiojamąjį kompiuterį, tada atnaujinkite pastabas telefonu. „OneNote“ veikia bet kuriame įrenginyje ar platformoje.

„iPad“, „iPhone“ ir „Apple Watch“ rodomos „OneNote“ nuotrauka
Geriau su „Office“

„OneNote“ yra jums gerai pažįstamos „Office“ grupės narys. Struktūruokite pastabas naudodami iš „Outlook“ el. laiškų paimtus punktus ar įdėkite „Excel“ lentelę. Naudodami mėgstamas „Office“ programas dabar galite nuveikti dar daugiau.

Biurų pastato nuotrauka

}

Prisijunkite klasėje

Suburkite mokinius bendradarbiauti skirtoje erdvėje arba teikite individualią pagalbą asmeniniuose bloknotuose. Nebereikės spausdinti dalijamosios medžiagos. Galite rengti pamokas ir paskirstyti užduotis iš centrinės turinio bibliotekos.

Susipažinkite su mokomuoju bloknotu

„Surface Book“ rodoma „OneNote“ nuotrauka