ایده‌ها در OneNote شکل می‌گیرند

برنامه را دانلود کنید

دانلود


راه خودتان را ایجاد کنید

آیا ایده‌های عالی در کاغذهای چسبان یا برچسب‌ها ناخوانا هستند؟ آیا پرونده‌سازی دقیق بیشتر به سبک شما نزدیک است؟ OneNote's روشی را که شما تفکر خود را شکل می‌دهید تحت پوشش قرار می‌دهد. با احساس آزاد فرم قلم روی کاغذ، تایپ کنید، بنویسید یا بکشید. از وب تا ایده‌های تصویری، جستجو و الصاق کنید.

یک رایانه لوحی که OneNote را روی Windows 10 نشان می‌دهد

همکاری با هر فردی

تیم شما در حال غلبه به ایده قرن است. خانواده‌تان در حال برنامه‌ریزی یک منو برای یک تجدید دیدار بزرگ است. در همان صفحه و در همگام‌سازی که هستید بمانید.

عکس یک شخص که از OneNote روی یک رایانه لوحی برای کار استفاده می‌کند

با دست‌نویس فکر کنید

آماده کنید. تنظیم کنید. بکشید. یک قلم یا اثر انگشت تنها ابزاری است که به آن نیاز دارید. یادداشت‌های دست‌نویس را بگیرید و آنها را بعداً به یک متن تایپ شده تبدیل کنید. موارد مهم را برجسته کنید و ایده‌ها را با رنگ‌ها یا اشکال نشان دهید.

رنگ‌های روشن که با یک Surface Pen کشیده شده‌اند

دسترسی از هر مکانی

یادداشت‌برداری کنید. آوردن محتوایتان از هر مکانی آسان خواهد بود، حتی اگر آفلاین باشید. لپ‌تاپتان را راه‌اندازی کنید، سپس یادداشت‌ها را از تلفنتان به‌روزرسانی کنید. OneNote روی هر دستگاه یا پلتفرمی کار می‌کند.

عکس OneNote نمایش داده شده روی iPad، iPhone و Apple Watch
بهتر با Office

OneNote یک عضو خانواده Office است که از قبل می‌شناسید. یادداشت‌ها را با نکاتی که از ایمیل Outlook استخراج می‌کنید شکل دهید یا یک جدول Excel جاسازی کنید. موارد بیشتری را با همه برنامه‌های Office دلخواهتان که با هم کار می‌کنند انجام دهید.

عکس ساختمان اداره

}

اتصال در کلاس درس

دانش‌آموزان را با هم در یک فضای همکاری قرار دهید یا در دفترچه‌های شخصی پشتیبانی فردی ارائه کنید. و دیگر لازم نیست چیزی را چاپ کنید. می‌توانید درس‌ها را سازماندهی کنید و تکالیف را از یک کتابخانه محتوای مرکزی توزیع کنید.

اکتشاف دفترچه کلاسی

عکس OneNote که یک کتاب Surface را نمایش می‌دهد