Ideed võtavad kuju OneNote'is

Laadi rakendus alla

Laadi alla


Loomingulisusel pole piire

Kas teil on kombeks häid mõtteid salvrätikutele või märkmepaberitele üles tähendada? Või eelistate korralikku arhiivi? Polegi tähtis, millist mõtete talletamise viisi paremaks peate – OneNote on ikka abiks. Saate sinna tippida ja kirjutada või otsekui pliiatsiga paberile joonistada. Ideede illustreerimiseks saate veebist otsida lisateavet ja kleepida selle märkmikku.

Windows 10 tahvelarvuti, kus on kuvatud OneNote

Koostöö kõigiga

Teie meeskonnal on töös sajandi idee. Teie pere paneb suguvõsakokkutuleku jaoks menüüd kokku. Pidage teistega sammu – sisu püsib alati sünkroonis.

Foto inimesest, kes teeb tahvelarvutis OneNote'is tööd

Kirjutage käsitsi

Tähelepanu, valmis olla, läks! Pliiats või sõrmeots on ainult tööriist, mida vajate. Käsitsi kirjutatud märkmed saate hiljem tipitud tekstiks teisendada. Värvide ja kujundite abil saate olulise esile tõsta ja oma mõtteid paremini illustreerida.

Surface'i pliiatsiga joonistatud erksad värvid

Juurdepääs kõikjalt

Pange tähele! Olulisele sisule pääsete kerge vaevaga juurde igalt poolt – ka siis, kui võrguühendus puudub. Võite näiteks märkmete tegemist sülearvutis alustada ja neid siis hiljem telefonis täiendada. OneNote töötab pea igas seadmes ja platvormil.

Foto OneNote'ist iPadis, iPhone'is ja Apple Watchis
Office'iga koos on parem

OneNote on teile juba tuttava Office'i pere liige. Märkmeid teha on mugav – saate sinna lisada näiteks olulisemad lõigud Outlooki meilisõnumitest või manustada Exceli tabeli. Kuna kõik teie Office'i lemmikrakendused oskavad omavahel koostööd teha, aitab see ka teie tööle kaasa.

Büroohoone foto

}

Suhtlemine klassiruumis

Kas teil on vaja tuua õpilased kokku ühtsesse koostööruumi või neile eramärkmike kaudu nõuandeid ja toetust pakkuda? Siin saate teha seda kõike. Ja enam pole vaja muretseda jaotusmaterjalide väljaprintimise pärast. Ühe keskse sisuteegi kaudu saate korraldada õppetunde ning jagada välja ülesandeid.

Klassimärkmiku tutvustus

Foto Surface Bookis kuvatud OneNote'ist