Ve OneNotu se formují nápady

Stáhnout aplikaci

Stáhnout


Vytvářejte dokumenty podle svého

Máte ve zvyku dělat si poznámky narychlo na ubrousky nebo samolepicí papírky? Nebo to není váš styl a máte rádi všechno pěkně uspořádané? OneNote vám bude vyhovovat, ať jste zvyklí psát si poznámky jakýmkoliv způsobem. Můžete psát na klávesnici nebo kreslit a psát rukou. Ve OneNotu to bude stejně snadné jako psát tužkou na papír. Můžete si do něj vystřihnout cokoliv, co najdete na webu, a mít tak svoje nápady v obrázkové podobě.

Tablet, na kterém se zobrazuje OneNote ve Windows 10

Spolupracujte s ostatními

Řešíte v týmu něco zásadního? Plánujete menu na velkolepou rodinnou oslavu? Mějte vždy nejaktuálnější informace a synchronizovaná data, ať jste kdekoliv.

Fotka uživatele, který na tabletu používá OneNote k práci

Dělejte si poznámky rukou

Připravit se. Pozor. Můžete začít kreslit. Kreslit můžete stylusem nebo prstem. Napište poznámky rukou a později je převeďte na počítačový text. Zvýrazněte důležité části a vyjádřete svoje nápady pomocí barev nebo obrazců.

Jasné barvy nakreslené perem pro Surface

Přístup odkudkoliv

Dělejte si poznámky. K obsahu se dostanete, ať jste kdekoliv, dokonce i když budete offline. Začněte na přenosném počítači a později si poznámky aktualizujte v telefonu. OneNote funguje na všech zařízeních a na všech platformách.

Fotka OneNotu zobrazeného na iPadu, iPhonu a na hodinkách Apple Watch
Díky Office dokážete efektivněji pracovat

OneNote je členem skupiny produktů Office, které už znáte. Uspořádejte si poznámky pomocí odrážek z e-mailu v Outlooku nebo vložte excelovou tabulku. Všechny aplikace Office spolu navzájem spolupracují, takže toho dokážete zvládat ještě daleko více.

Fotka kancelářské budovy

}

Spojte se s ostatními ve třídě

Vytvořte pro studenty prostor ke spolupráci nebo jim poskytněte individuální podporu v soukromých poznámkových blocích. Už žádné zbytečně vytištěné podklady. Vyučovací hodiny můžete organizovat z centrální knihovny obsahu, odkud také můžete distribuovat zadání.

Prozkoumat poznámkový blok předmětu

Fotka OneNotu zobrazeného na zařízení Surface Book