ଧାରଣଗୁଡିକ OneNote ରେ ଆକୃତି ନେଇଥାଏ

ଆପ୍ଲିକେସନ୍‌ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ

ଡାଉନ୍‌ଲୋଡ୍


ସହଜରେ Evernote ରୁ OneNote କୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ମାଗଣାରେ, ସମସ୍ତ ଡିଭାଇସ୍‌ଗୁଡିକରେ ଆପଣଙ୍କ ନୋଟ୍‌ଗୁଡିକ ସିଂକ୍ରୋନାଇଜ୍‌ କରନ୍ତୁ. କିପରି ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ


ଆପଣଙ୍କ ଉପାୟ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

ଆପଣ ନାପକିନ୍‌ ଏବଂ ଷ୍ଟିକି ନୋଟ୍‌ଗୁଡିକରେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଧାରଣାଗୁଡିକ ଗାରେଇଛନ୍ତି କି? ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପୂରଣ ଅଧିକତଃ ଆପଣଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ କି? OneNote ଆପଣ ଯେଉଁ ଉପାୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଗଢିଛନ୍ତି ସେହି ଉପାୟରେ କଭର୍‌ କରିଛି. ପେନ୍‌ରୁ କାଗଜର ଅନୁଭବ ଠାରୁ ମୁକ୍ତ ରହି ଟାଇପ୍‌ କରନ୍ତୁ, ଲେଖନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଅଙ୍କନ କରନ୍ତୁ. ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱେବ୍‌ରୁ ଛବି ଧାରଣାଗୁଡିକ କ୍ଲିପ୍‌ କରନ୍ତୁ.

ଏକ ଟାବଲେଟ୍‌ Windows 10 ରେ OneNote ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛି

ଯେକେହିଙ୍କ ସହିତ ସହଯୋଗ କରନ୍ତୁ

ଆପଣଙ୍କ ଦଳ ଶତାବ୍ଦୀର ଧାରଣା ଉପରେ ବିଜୟୀ ହେଉଛି. ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଏକ ବଡ ପୁନର୍ମିଳନ ପାଇଁ ମେନୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି. ସେହି ପୃଷ୍ଠାରେ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣ ଯେଉଁଠାରେ ଥାଆନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି ସିଂକ୍ରୋନାଇଜ୍‌ କରନ୍ତୁ.

କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଏକ ଟାବଲେତ୍‌ରେ OneNote ବ୍ୟବହାର କରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଫଟୋ

ସ୍ୟାହୀ ସହିତ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ

ପ୍ରସ୍ତୁତ. ସେଟ୍‌. ଅଙ୍କନ. ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଉପକରଣ ହେଉଛି କେବଳ ଏକ ଲେଖନୀ କିମ୍ବା ଆଙ୍ଗୁଠିଟିପ. ହସ୍ତଲିଖନ ନୋଟ୍‌ଗୁଡିକ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ପରେ ସେଗୁଡିକୁ ଟାଇପ୍‌ ହୋଇଥିବା ପାଠକୁ ରୂପାନ୍ତରିତ କରନ୍ତୁ. ଯାହା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହାଇଲାଇଟ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ରଙ୍ଗ କିମ୍ବା ଆକୃତିଗୁଡିକ ସହିତ ଧାରଣାଗୁଡିକ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ.

Surface ପେନ୍‌ ଦ୍ୱାରା ଅଙ୍କନ କରାଯାଇଥିବା ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ରଙ୍ଗଗୁଡିକ

ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ

ନୋଟ୍‌ ଲେଖନ୍ତୁ. ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଟାଣିବା ପାଇଁ ଏହା ସହଜ ଅଟେ, ଯଦିଓ ଆପଣ ଅଫଲାଇନ୍‌ ରହିଥାନ୍ତି. ଆପଣଙ୍କ ଲାପଟପ୍‌ରେ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ତାପରେ ଆପଣଙ୍କ ଫୋନ୍‌ରେ ନୋଟ୍‌ଗୁଡିକ ଅଦ୍ୟତନ କରନ୍ତୁ. OneNote ଯେକୌଣସି ଡିଭାଇସ୍‌ କିମ୍ବା ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଏ.

iPad, iPhone ଏବଂ Apple Watch ରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ OneNote ଫଟୋ




Office ସହିତ ଉତ୍ତମ କରନ୍ତୁ

ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଜାଣନ୍ତି ଯେ OneNote ହେଉଛି Office ପରିବାରର ଏକ ସଦସ୍ୟ. Outlook ଇମେଲ୍‌ ଠାରୁ ଟଣା ଯାଇଥିବା ପଏଣ୍ଟଗୁଡିକ ସହିତ ନୋଟ୍‌ଗୁଡିକୁ ଆକୃତି ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ, କିମ୍ବା ଏକ Excel ଟେବୁଲ୍‌ ଅନ୍ତଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ. ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ତ ପସନ୍ଦର Office ଆପ୍ଲିକେସନ୍‌ଗୁଡିକ ଏକତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସହିତ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ.

ଏକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ କୋଠାର ଫଟୋ

ଶ୍ରେଣୀଗୃହରେ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ

ଏକ ସହଯୋଗୀତାମୂଳକ ସ୍ଥାନରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଏକାଠି ଆଣନ୍ତୁ କିମ୍ବା ନିଜସ୍ୱ ନୋଟ୍‌ବୁକ୍‌ଗୁଡିକରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମର୍ଥନ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ. ଏବଂ ଆଉ ମୁଦ୍ରିତ କାଗଜପତ୍ର ନାହିଁ. ଆପଣ ଅଧ୍ୟାୟଗୁଡିକୁ ସଙ୍ଗଠିତ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଏକ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଲାଇବ୍ରେରୀ ଠାରୁ ଆସାଇନମେଣ୍ଟଗୁଡିକ ବିତରଣ କରିପାରିବେ.

ଶ୍ରେଣୀ ନୋଟ୍‌ବୁକ୍‌ ଆବିଷ୍କାର କରନ୍ତୁ

ଏକ ସର୍ଫେସ୍‌ ପୁସ୍ତକ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରୁଥିବା OneNote ର ଫଟୋ